زمان مطالعه : ۳ دقیقه

رنگ های ملایم پودری و پاستلی همیشه آرامش دهنده فصل بهارند؛ تمیز، زلال، لطیف و زیبا. از قضا در این بهار و تابستان هم بسیار روی بورس قرار گرفته اند و قرار است ترند رنگ وانیلی را در بهار ۹۸ بیشتر ببینیم. یک وانیلی روشن که ته رنگ لیمویی داشته باشد در این فصل محبوب تر است. در سال ۲۰۱۷ بود که Li Edelkoort (یکی از افراد پیش بینی کننده مد) اعلام کرد که رنگ زرد محبوب می شود. تقریبا در همان زمان ها هم بود که رنگ های پاستلی و کم رنگ در دنیای فشن جان دوباره ای گرفتند. از آنجایی که صورتی های پودری و آبنباتی هم که همیشه محبوبیت خاص خودشان را داشتند (خصوصا برای فصل بهار)، این دو رنگ به رقابت با یکدیگر پرداختند. حالا در بهار سال ۲۰۱۹ با حضور پر و پا قرص رنگ های پاستلی قرار است رنگ بستنی وانیلی بیشترین طرفدار را داشته باشد.

جدید ترین ترند رنگ ۲۰۱۹: وانیلی در کمد لباس ها

Tibi یکی از برند هایی بود که امسال تا توانست در فشن شو هایش از انواع ترند های ۲۰۱۹ استفاده کرده بود. در فشن شوی بهار و تابستان ۲۰۱۹ این برند ۲ استایل محبوب از کت و شلوار های ترندی امسال با کت بلیزر اوور سایز و شلوار سیگاری (راسته و نیمه جذب) دیدیم که یکدست وانیلی بودند. این رنگ زیبا و درخشان که ته مایه گرمی دارد، هم در برش های پر چین می نشیند و هم در برش های ساده (مینیمال) خودش را به خوبی نشان می دهد. شاید در لباس های مینیمال رنگ تنها چیزی باشد که بتواند به آن جلوه ببخشد.

یکی دیگر از برند هایی که از ترند رنگ وانیلی در فشن شوی بهار و تابستان ۲۰۱۹ خود استفاده کرد “Acne Studios” بود که با ارائه یک دامن زیبا با برش آزاد و ست کردنش با یک شومیز کاراملی رنگ حسابی حجت را بر ترند سال ۲۰۱۹ تمام کرد. این دامن با یک پارچه لطیف که نور را در خودش بازی می داد به خوبی با رنگ وانیلی ترکیب شده بود.

استایل بعدی هم در برند “Emilia Wickstead” بود که با ارائه یک پیراهن تابستانی و ساحلی لطیف با آن گل های بنفش و صورتی جذابی که روی زمینه وانیلی رنگ چاپ شده بودند، من را هم عاشق این ترند کرد. Emilia با ست کردن این پیراهن با یک صندل همرنگ گل های پیراهن و برش رومی بالا تنه لباس به خوبی تصویر یک تابستان شاد و پر هیجان را در ذهن مخاطبانش ثبت کرد.

ترند رنگ وانیلی را با چه رنگ هایی ترکیب کنیم؟

بهترین ترکیب بستنی وانیلی با چیست؟ با توت فرنگی. صد البته که این قضیه در مورد نسخه فشن آن هم صدق می کند. ترکیب وانیلی با هاله هایی از صورتی می تواند استایلی آرام و جذاب برایت بسازد و ترکیبش با رنگ های درخشنده و جیغ می تواند نشاط و هیجان را در لباس پوشیدنت به وجود آورد. به طور کلی ترکیب وانیلی با رنگ های روشن و سفید خامه ای مانند ماست بستنی می تواند جذاب باشد. هر زمان خواستی بدانی ترکیب کدام رنگ ها با هم خوب می شوند، می توانی آن ها را به خوراکی یا ترکیب رنگ های موجود در طبیعت تشبیه کنی اینطوری به راحتی می توانی رنگ های کنار آن را بیابی.