زمان مطالعه : ۲ دقیقه

“سمیرا الفت”، میکاپ آرتیست حرفه ای، موفق و شناخته شده ای است که در دبی زندگی می کند و به عنوان سفیر و نماینده کمپانی “Max Factor” در خاورمیانه فعالیت می کند. او در این مقاله رنگ آرایش زمستان ۲۰۱۸ را به ما معرفی می کند:

خیلی خوشحالم که اولین مقاله‌‌ام رو در مجله اینترنتی “منودلیار” براتون می نویسم. امروز می‌خوام در مورد رنگ آرایش زمستان ۲۰۱۸ ، براتون صحبت کنم. در تمام هفته‌های مد، چه در نیویورک، چه در پاریس و میلان، آرایش‌ها خیلی‌ عجیب و غریب بود؛ البته این نوع از آرایش ها ممکنه در سال ۲۰۲۵ خیلی‌ هم عادی به نظر برسه!

برای آرایش چشم زمستان امسال، ۳ رنگ از همه بیشتر دید می‌شه: بادمجانی، سورمه‌ای‌ و قهوه‌ای (شکلاتی). امسال همچنین برق لب دوباره مد شده. اگر میدونستین که رژ لب مات پر از سرب سرطان زاست و چقدر برامون ضرر داره، هیچ وقت نمیخریدینش؛ ولی‌ فعلا خدا رو شکر داره از مد میافته. رنگ‌های امسال برای لب، هر نوع قرمز تیره به صورت براق یا متالیک و همچنین رنگ گوشتی و رنگ صورتی ملایم است. یادتون باشه اگر آرایش چشمتون غلیظه، حتما رژلب کمرنگ انتخاب کنید و بر عکسش. مژه مصنوعی هم امسال همچنان مد هست.

“سمیرا الفت”