زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاکنون در مجموعه زارا علاوه بر لباس، شاهد حضور عطر و ادکلن بودیم. اما گروه منودلیار در این مقاله می خواهد یک هدیه مناسب سال نو را به تو معرفی کند و آن محصولات آرایشی برند Zara است که بالاخره لاین زیبایی خود را راه اندازی کرده است و این خبر شگفت انگیزی برای طرفداران این برند اسپانیایی محسوب می شود. اگر تو هم از طرفداران این برند هستی و مایلی جرئیات بیشتری درباره این لاین بیوتی بدانی، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کن.

برند اسپانیایی زنجیره ای زارا معتقد به ترند های مد ولی با قیمت های مناسب است و این اصل را بر روی اولین لاین محصولات زیبایی خود نیز اجرا کرده است. با الهام گرفتن از کمپین های عکاسی (شوتینگ)، این برند تجاری لاین رژ لب را در رنگ های زمستانی راه اندازی کرد.

زارا با یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان آرایشگر جهان در راه اندازی اولین لاین محصولات آرایشی خود، پت مک گرات (Pat McGrath)، همکاری کرده است. او یکی ازمهم ترین هنرمندان آرایشگر برای فشن شو ها محسوب می شود و هر فصل نمادین ترین چهره ها را به نمایش می گذارد. “Pat McGrath” در دهه ۹۰ با کمپین هایی برای جیل ساندر و چهره های غیر معمول برای جان گالیانو معروف شد.

اکنون پت مک گرات مسئولیت بیوتی لوک برای کمپین Zara را به عهده دارد. در هنگام عکاسی برای کلکسیون پاییز / زمستان، ایده تولید لاین آرایشی جداگانه برای این برند متولد شد. در ابتدا هدف یک کلکسیون کوچک و جذاب از رژ لب بود و در نهایت یک پک سه تایی از یک رژ لب مات جامد، یک رژ لب مایع و یک خط لب نیز به آن کلکسیون اضافه شد. این لاین دوازده رنگ مختلف از نود تا قرمز تیره را شامل می شود. این رژها در پک هایی که یادآور جعبه فیلم ۳۵ میلی متری است، بسته بندی و از حال و هوای جادویی در ست عکاسی الهام گرفته شده است.

تمام این محصولات در لس آنجلس توسعه و در فرانسه تولید می شود. این رژ ها به دلیل ترکیباتشان که شامل ویتامین E نیز هستند، نه تنها لب را رنگی می کنند، بلکه رطوبت را نیز به لب هدیه می دهند.

در تاریخ ۵ دسامبر ۲۰۱۸، اولین کلکسیون زیبایی زارا در فروشگاه آنلاین zara.com در دسترس قرار گرفت که قیمت این محصولات از ۸ یورو آغاز می شود. این محصولات دارای کیفیتی بالا، نوآورانه و در عین حال مقرون به صرفه هستند.

اگر تو جزو افرادی هستی که خیلی با این برند آشنایی نداری، می توانی در وب سایت منودلیار مقاله مربوط به “برند ZARA” را مطالعه کنی. ما در آنجا مفصل در مورد این برند صحبت کردیم.

 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

نه استایل مردانه که هیچ وقت از مد نمی افتد

مدل ها راز زیبایی خود را با تو در میان می گذارند

برخی از مهم ترین ترند های مد برای سال ۲۰۱۹