زمان مطالعه : ۳ دقیقه

به یاد داری جولیا رابرتز (Julia Roberts) یا بهتر بگویم شخصیتی که او نقشش را بازی می کرد یعنی Vivian Ward در فیلم رمانتیک و خاطره انگیز Pretty Woman چه جواهرات فوف العاده شگفت انگیزی را استفاده می کرد به ویژه آن گردنبند الماس و یاقوت مشهور که او از Edward Lewis داستان هدیه گرفت که نقش آن را Richard Gere بازی می کرد.
با وجود این که به جرئت می توان گفت هیچ جواهراتی قابل مقایسه با جواهرات کلاسیک دهه ۹۰ میلادی نیست ولی حلقه ازدواج جولیا رابرت که همسرش Daniel Moder در سال ۲۰۰۲ میلادی به او داده است، این روز ها حسابی سر و صدا کرده است چرا که یکی از پر طرفدار ترین ترند های اکسسوری عروس در بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی شناخته شده است پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

حلقه ازدواج جولیا یک حلقه طلای سفید یا پلاتین است که یک سنگ تورمالین (نوعی کهربا – tourmaline) بیضی شکل ۱.۵ تا ۲ قیراتی سبز رنگ در مرکز آن قرار دارد و با نگین های ریز تر و ظریف تر الماس تزیین شده است.
در حالی که جواهرات و زیورآلات به ویژه حلقه های تزیین شده با سنگ های رنگی از ترند های اکسسوری سال ۲۰۱۸ میلادی محسوب می شود که در ترند های عروسی بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی هم مجدد تکرار شده و بسیار هم پر طرفدار و محبوب است، حلقه عروسی جذاب و چشمگیر رابرتز از سال ۲۰۰۲ میلادی در دستان او خود نمایی می کند.

با وجود این که در حلقه های عروسی سلبریتی ها و ستارگان دیگری مانند کتی بری، پرنسس یوجینی و کیت میدلتون هم از سنگ های رنگی قیمتی استفاده شده است ولی حلقه جولیا رابرتز بیش تر از هر کدام دیگر رسانه ای و خبر ساز شد.
کتی بری و پرنسس یوجینی حلقه هایی با نگین صورتی رنگ را به دست کردند در حالی که حلقه کیت میدلتون نگین یاقوت کبود داشت.
سلبریتی های سرشناس دیگری هم انگشتر هایی با نگین سبز به دست کرده بودند ولی از آن جایی که این انگشتر ها در دست راست آن ها قرار گرفته بود، در این مقاله اشاره ای به آن ها نکردم.

رابرتز و همسرش مدر (Moder) در سال ۲۰۰۰ میلادی و سر صحنه فیلم برداری فیلم The Mexican با هم آشنا شده اند. با وجود این که زمان دقیق نامزدی این دو ستاره هنوز هم مشخص نیست ولی در سال ۲۰۰۲ میلادی بود که این حلقه فوق العاده زیبا در دست چپ جولیا خودنمایی کرد.
در ۴ جولای همان سال ۲۰۰۲ میلادی بود که ان دو با هم به صورت رسمی ازدواج کردند. مراسم ازدواج رابرتز و مدر در سکوت و بدون سر و صدا برگزار شد چرا که در واقع حتی کسانی که به این مراسم دعوت هم شده بودند نمی دانستند قرار است شاهد ازدواج این دو ستاره باشند.

حلقه ازدواج ساده ولی شیک و چشمگیر جولیا رابرتز می تواند گزینه مناسبی برای تو عروس خانمی باشد که می خواهی حلقه ای کلاسیک ولی در عین حال منحصر به فرد، ترندی و بی نظیر را یکی از مهم ترین و خاطره انگیز ترین مراسم های زندگی خود به دست داشته باشی.

تو چه مدل حلقه ای را به عنوان حلقه ازدواج خود می پسندی؟ دوست داری این مدل حلقه های ترندی با سنگ های رنگی را انتخاب کنی؟ نظرات و تجربیاتت را در این مورد با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کندال جنر (KENDALL JENNER) و هر آنچه لازم است در مورد او بدانی

چند نکته جالب در مورد تولد فرزند مگان مارکل و شاهزاده هری

راز هایی در رابطه با زندگی جی جی حدید