زمان مطالعه : ۳ دقیقه

حجم دادن به لب ها
همه دوست دارند که لب هایی حجیم داشته باشند و بیشتر آدم ها به سراغ آمپول و تزریقات می روند. اما بسیاری دیگر به دنبال راهکار هایی طبیعی و بدون درد هستند. خوشبختانه روش های خانگی، آسان و بدون درد برایت پیدا و در قالب مقاله پیاده کرده ام. امیدوارم نهایت استفاده را ببری.

روغن زیتون
تقریبا در خانه همه ی آدم های دنیا این یک قلم روغن یافت می شود. استفاده ازروغن زیتون لب ها را نرم و انعطاف پذیر می کند. تنها کاری که باید بکنی این است که روغن زیتون را بر لب هایت با کمک دست هایت ماساژ بدهی. بعد از ۵ دقیقه ماساژ، با آب گرم بشور. این کار را اگر هر روز انجام دهی، نتیجه آن بسیار مشهود خواهد بود. فقط فراموش نکن بعد از شست و شو حتماً از روغن نارگیل یا موم زنبور عسل به عنوان حجم دهنده طبیعی بپوشان.

دارچین
دارچین بسیار برای حجم دادن به لب ها موثر و نتیجه بخش می باشد. به این صورت که لب هایت را با محلول تمیز کننده بشور و پس از خشک کردن، مقداری وازلین بر روی آن قرار بده. در قسمت بعد مقداری پودر دارچین از قبل تهیه کن یا اگر تیکه های خود دارچین را داری، به شکل پودر در بیاور. یک کاسه بردار و یک قاشق غذا خوری پودر دارچین داخل آن بریز. پس از آن که دارچین ها را مخلوط کردی، مقداری از آن را بر روی لب های چربت قرار بده. در واقع کاری که این مخلوط انجام می دهد، تحریک پذیری لب هایت است. طبیعی است اگر لب هایت قرمز و تحریک شوند. این مخلوط را به مدت ۴۰ ثانیه بر روی لب هایت قرار بده. اما اگر هیچی حس نکردی، نا امید نشو و دوباره مقداری پودر دارچین بر روی لب های چربت به مدت ۳۰ دیگر قرار بده. در آخر اگر احساس ناراحتی کردی، برای تسکین این حس، مقداری وازلین بر روی لب هایت بمال.

یخ
شاید باور نکنی اما با مالیدن یخ به لب هایت می توانی آن ها را بزرگتر نشان بدهی. در واقع یخ باعث می شود که جریان خون در این قسمت افزایش پیدا کند و سلول های مرده لبت را از بین می روند. اگر هر روز، به مدت ۲ دقیقه این کار را تکرار کنی نتیجه بسیار دیدنی خواهد بود. در ضمن این کار لبت را روشن تر هم می کند.

عسل
عسل تقریبا برای پوست خیلی مفید است و در بیشتر ماسک ها و لایه بر دار ها هم استفاده می شود. عسل حاوی ویتامین، آنتی اکسیدان،مواد معدنی مواد مغذی سالم است. حتی بسیاری برای روشن کردن پوستشان از آن استفاده می کنند. برای حجم دادن به لبت توسط عسل، فقط نیاز است مقداری از آن را بر روی لبت بگذاری و ۱۰ دقیقه منتظر بمانی. این کار را چند بار در روز انجام بده. نتیجه لب هایی حجیم و نرم می باشد.
عسل و نایلون
برای این روش فقط به موم زنبور عسل نیاز داری. به این صورت که شب، قبل از خواب بر روی لبت مقداری زنبور عسل را قرار بدهی ؛ صبح روز بعد آن را بشوری.

ویتامین E
ویتامینE؟ بله! این ویتامین دوست داشتنی حتی برای حجیم کردن لب ها هم به کمک ما می آیند. کاری که باید بکنی این است که یک کپسول ویتامین E را باز کنی و محتویات آن را بر روی لبهایت بمالی. این کار را شب قبل از خواب سعی کن انجام بدهی وو صبح روز بعد آبکشی کنی. خواهی دید لب هایت متورم و حجیم شده اند.