زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در تعطیلات آخر هفته گذشته میلادی بود که جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) نامزدی خود را با کوک مارونی (Cooke Maroney) به طور رسمی در شهر نیویورک جشن گرفت.
جنیفر لارنس ستاره و بازیگر ۲۸ ساله شناخته شده آمریکایی است. اولین تجربه حرفه ای او به عنوان هنرپیشه به بازی در فیلم تلویزیونی Company Town در سال ۲۰۰۶ میلادی بر می گردد ولی بسیاری از ما ایرانی ها او را از بازی شگفت انگیزش در فیلم بازی عطش (Hunger Game) به یاد داریم که در سال ۲۰۱۲ میلادی ساخته شد.
کوک مارونی نامزد جنیفر ۳۴ سال سن دارد و صاحب گالری گلدستون در نیویورک است.
جنیفر و کوک از سال ۲۰۱۸ میلادی با هم آشنا شده بودند ولی رابطه آن ها با هم همیشه بدون حاشیه و در سکوت کامل خبری ادامه پیدا کرد تا که چند روز پیش به طور رسمی نامزد کردند.

دوست داری در مورد نامزدی جنیفر لارنس و به ویژه لباس زیبای او در این مراسم اطلاعات بیش تری به دست آوری پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

اینطور که به نظر می رسد جنیفر لارنس به کمک استایلیست های خود Jill Lincoln و Jordan Johnson که مدت زیادی بوده با آن ها کار می کند، برای مراسم نامزدی خود را آماده کرده است؛ جنیفر در این مراسم یک لباس عروس واقعی و شگفت انگیز از برند L. Wells Bridal را به تن کرد؛ L. Wells Bridal یک برند عروسی ساکن شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا به شمار می رود که به استایل و سبک وینتج (vintage) مشهور است و لباسی که لارنس برای مراسم خود انتخاب کرده، جزو کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۹ این برند آمریکایی محسوب می شود.

یقه v شکل باز این لباس به معنای درست کلمه رمانتیک و شک به حساب می آید به ویژه با آستین های بلند و حریر لباس که به زیبایی رو مچ دست جمع شده و چین می خورد و البته لایه های شیفون که در لباس به کار رفته است.
جنیفر لارنس این لباس عروس زیبا را به رنگ صورتی بسیار ملایم انتخاب کرده است که بیش تر سفید به نظر می رسد و آن را با یک کیف دستی کوچک برند Roger Vivier و کفش پاشنه بلند برند Casadei که هر دو نیز به رنگ صورتی ملایم و بسیار شبیه به طیف رنگی لباس عروسش بودند، استایل کرده بود.

در ضمن لارنس مو های خود را به صورت شل و رها در پشت گوش ها جمع و آرایش کرده بود که استایل و به ویژه لباس عروسی اش را بسیار رمانتیک تر و جذاب تر نشان می داد.
جنیفر لارنس برای مراسم نامزدی خود از جواهرات و زیور آلات برند Fred Leighton استفاده کرده بود.

در ادامه چند مدل از جدید ترین لباس عروس های برند آمریکایی L. Wells Bridal را برایت آورده ام که همگی به سبک مشهور این برند یعنی سبک وینتج طراحی شده اند:

جنیفر لارنس متولد ۱۵ آگوست سال ۱۹۹۰ میلادی است که در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی به عنوان پر درآمد ترین هنرپیشه زن جهان شناخته شد، در سال ۲۰۱۳ میلادی در فهرست ۱۰۰ چهره تأثیر گذار مجله تایم قرار گرفت و در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ میلادی نام او در فهرست ۱۰۰ سلبریتی مجله فوربز خودنمایی کرد.

نظرت در مورد لباس عروسی که جنیفر لارنس در مراسم نامزدی خود به تن کرد، چیست؟ تو چه مدل لباس عروسی را می پسندی؟ اصلاً لباس عروس های سبک وینتج را به عنوان لباس عروس برای خود دوست داری؟ نظرات را با من و سایر دوستان منودلیاری در مورد لباس عروس در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

حلقه جولیا رابرتز یکی از ترند های اکسسوری عروس بهار و تابستان ۲۰۱۹ است

ترند های اکسسوری و جواهرات عروس در بهار و تابستان ۲۰۱۹

عروسی مجلل نیک جوناس و پریانکا چوپرا در سالی که گذشت