زمان مطالعه : ۳ دقیقه

این که دستبندی داشته باشی که آن قدر دوست داشتنی باشد که حاضر نباشی هیچ وقت از دستت خارجش کنی، آرزوی تقریباً تمام خانم ها است. شاید تو جزو آن دسته از عزیزانی باشی که به این آرزو رسیده ای و دستبند مورد نظر خودت را پیدا کرده ای ولی شاید هم مانند من آن قدر تنوع طلب هستی که نخواهی به یک مدل دستبند پایبند مانی یا شاید جزو گروه سوم که هنوز آن دستبند جادویی را پیدا نکرده ای!
در این مقاله می خواهم در مورد ترندی ترین دستبند های امسال به تو بگویم و پنج مورد از پر طرفدار ترین و محبوب ترین ها را معرفی کنم؛ فرقی نمی کند چه استایل یا سلیقه ای داری این مدل دستبند ها به قدری متنوع هستند که هر نوع سلیقه ای را پوشش دهند پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا با چند نمونه دستبند ۲۰۱۹ آشنا شوی شاید دستبند تو در میان آن ها باشد.

دستبند باریک و ظریف

دستبند های فوق العاده باریک و ظریفی که از دور به سختی قابل مشاهده هستند. این دستبند ها این امکان را به تو می دهند که چندین دستبند متنوع را همزمان با هم استایل کنی. همچنین ظرافت آن ها موجب می شود که هیچ گونه مزاحمتی برای تو نداشته باشند و راحت بتوانی با وجود آن ها لباس عوض کرده، حمام بروی و دیگر کار های روزمره ات را انجام دهی بدون این که نیاز باشد این دستبند را از دستت بیرون بیاوری.

دستبند مدل Tennis

دستبند مدل Tennis از جمله قدیمی ترین و البته پر طرفدار ترین مدل دستبند ها محسوب می شود که انتخاب خود در محبوبیت پس داده است. این دستبند ها معمولاً درخشندگی خیره کننده ای داشته که جذابیت منحصر به فردی به دست تو می بخشد ولی در عین حال به قدری راحت است که تقریباً هر کاری با وجود آن بتوانی انجام بدهی.

دستبند زنجیری

دستبندی که از بافت های زنجیر به وجود آمده باشد شاید به نظرت چندان جالب نباشد ولی به من اعتماد کن چرا که من خودم آن ها را امتحان کرده ام و با اطمینان می توانم بگویم این مدل دستبند های ترندی می توانند بسیار جذاب تر از آن چیزی باشند که تصور می کنی کافیست فقط یک مدل از آن ها را به دست کنی تا به جمع طرفداران این دستبند ها بپیوندی.

دستبند صدفی

صدف و اکسسوری های صدفی چیزی نیست که بتوانی در بهار و تابستان ۲۰۱۹ نادیده بگیری چرا که تقریباً به هر جهتی نگاه بیندازی نمونه ای از آن ها را خواهی دید. دستبند هایی که از صدف و گوش ماهی در ساخت یا برای تزیین آن ها استفاده شده است، نمونه دیگری از دستبند های ترندی امسال است که می تواند حس دریا، ساحل و آفتاب بسیار زود تر آن چه تصور کنی در تو بیدار کند.

دستبند آویز

دستبند آویز  که به آن دستبند Charm هم گفته می شود یکی دیگر از دستبند های ترندی فصل های گرم ۲۰۱۹ محسوب می شود که به خاطر اکسسوری های کوچکی که از آن آویز است هم می تواند بسیار متنوع و گوناگون بوده و هم می تواند تو را تا مدت ها به خود مشغول نگه دارد.
این مدل دستبند ها از جمله ترند های نوستالژیک سال ۲۰۱۹ میلادی به حساب می آید که از دهه های گذشته میلادی، امسال نیز تکرار شده است.

نظرت در مورد دستبند های معرفی شده در این مقاله چیست؟ دستبند دوست داشتنی تو که همیشه به همراه داری چیست؟ نظرات را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

با دستبند هایت استایل کرده و در صفحه اینستاگرامت با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک می گذارد و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است، آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

پوشیدن جوراب با صندل ترندی که تکرار می شود

محبوب ترین اکسسوری ها در استایل بوهمین

ترند عینک های پروانه ای