زمان مطالعه : ۴ دقیقه

در مقاله پیش در مورد ترندی ترین اکسسوری ها و جواهرات عروسی صحبت کردیم و چند نمونه از جدید ترین حلقه عروس و البته سایر زیورآلات مربوط به این مراسم را به تو معرفی کردم. در این مقاله نیز می خواهم ۵ مورد دیگر از این اکسسوری ها و جواهرات را با تو در میان بگذارم که پیش بینی می شود در بهار و تابستان امسال یعنی سال ۲۰۱۹ میلادی حسابی محبوب و پر طرفدار شوند.
اگر تو هم کنجکاوی که این اکسسوری های ترندی ویژه عروس خانم ها چه ها هستند با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

هر عروس خانمی دوست دارد که در مراسم ازدواج خود به معنی درست کلمه بدرخشد و تو هم از این قائده مستثنا نیستی؛ دوست داری بهترین آرایش مو و صورت را داشته باشی، لباس دلخواهت را به تن کرده، کفش های زیبای خود را بپوشی و البته حلقه و زیورآلاتی مورد علاقه ات را استفاده کنی.

گردنبند های طوقی شکل

به عنوان یک عروس مدرن، یکی از اکسسوری ها و جواهراتی که بسیار برای تو شاخص خواهد بود، گردنبندی است که در مراسم ازدواج خود می اندازی چرا که با توجه به یقه های V شکل یا کاملاً پوشیده اکثر لباس های عروس جدید، دیگر خبری از گردنبند های بلند و پر کاری نخواهد بود که بیش تر با یقه های دکلته لباس های عروس هماهنگی داشت؛ برای این منظور لازم است به سراغ گردنبند های جذاب و بی نظیر طوقی شکل بروی که روی خط گردن قرار می گیرند مانند گردنبند برند The Clear Cut مدل Tennis.

اکسسوری مروارید

مروارید یکی ترند های پر طرفدار و محبوب بهار و تابستان ۲۰۱۹ شناخته شده که از همین الان همه گیر شده است به طوری که به ترند های اکسسوری و جواهرات عروس نیز راه خود را باز کرده است؛ می توانی از اکسسوری های مرواریدی برای جواهرات یکی از مهم ترین مراسم های زندگی خود به ویژه حلقه عروسی خود انتخاب کنی.
از آن گذشته مروارید برای من به شخصه یک آیتم فوق العاده رمانتیک و البته رویایی به حساب می آید به خصوص مرواریدی که از دل اقیانوس بیرون بیاید و فرم طبیعی خود را حفظ کرده باشد.

اکسسوری های ترکیبی از فلز های رنگی

اکسسوری هایی که از ترکیب چند رنگ طلا یا سایر فلز ها مانند پلاتین طراحی و تولید شده اند از آن جمله ترند های نوستالژیکی هستند که دوباره در زمان ما تکرار شده اند و قرار است دوران طلایی خود را مجدد در بهار و تابستان ۲۰۱۹ تجربه کنند البته با طراحی های خلاقانه تر و مدرن تر که معمولاً از ترکیب سه رنگ نقره ای، طلایی و رزگلد در طراحی آن ها استفاده شده است.

حلقه های باز

انگشتر ها یا حلقه های باز (Open Rings) به حلقه های گرفته می شود که روی آن ها باز بوده و معمولاً دو طرف آن با نگین یا سنگ های گوناگون تزیین شده است. این مدل حلقه ها یکی از دیگر از ترند های اکسسوری و جواهرات عروس خانم ها در بهار و تابستان امسال هستند که با توجه به طراحی و ساختار منحصر به فرد خود برای تویی خاص پسند هستی مناسب ترین گزینه محسوب می شود.

اکسسوری های مناسب استفاده روزمره

اکسسوری های مناسب استفاده روزمره که به اکسسوری های everyday fine هم شناخته می شوند یک نمونه دیگر از ترند های پرطرفدار جواهرات عروس بهار و تابستان ۲۰۱۹ محسوب می شود که با توجه به رواج و همه گیر شدن سبک مینیمال، محبوبیت ان ها در بین اکثر عروس خانم ها تضمین شده است؛ اکسسوری ها و جواهراتی که هر روز می توانی از آن ها در استایل های شخصی و روزمره ات استفاده کنی و برای انداختن آن ها لازم نیست تا مراسم یا مجلس خاص دیگر صبر کنی.

نظر تو در مورد اکسسوری های مراسم عروسی به ویژه حلقه عروسی چیست؟ تو کدام یک از اکسسوری های ارائه شده در این مقاله را می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با اکسسوری های مورد علاقه ات استایل کرده و با #منودلیارمد در صفحه اینستاگرامت منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک گذاشته و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوص است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترندی ترین لباس عروس ها برای بهار و تابستان امسال

چند پیشنهاد متفاوت برای برنامه ریزی ماه عسل به یادماندنی و کم خرج

چگونه کفش‌ های پاشنه بلند عروسی را راحت ‌تر کنیم