زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در مقاله پیش در مورد یک سری اکسسوری ها و جواهرت با هم صحبت کردیم که دیگر بهار و تابستان امسال قرار نیست طرفداری داشته باشند و از قضا جایگزین های هیجان انگیزی هم در میان ترند های اکسسوری ۲۰۱۹ دارند؛ در این مقاله در ادامه می خواهم سری دوم این آن ها را به همراه جایگزین های پیشنهادی به تو معرفی کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

اکسسوری ها نقش مهمی و قابل توجهی در شکل دهی به استایل ها و سبک لباس پوشیدنی که معمولاً استفاده می کنی دارند به طوری که واقعاً تأثیر آن ها را نادیده گرفت. جدا از ترند هایی که هر ساله یا در فصل های مد مختلف ارائه شده و پر طرفدار و محبوب می شوند، برخی آیتم ها را در استایل شخصی تو کاملاً سلیقه ای هستند و قرار گرفتن آن ها در فهرست مواردی که با عوض شدن فصل یا فرا گیر شدن یک ترند جدید قابل جایگزینی هستند به این معنی نیست که حتماً باید دست از دوست داشتنی هایت بکشی با موج که ترند های دنیای مد و فشن به راه می اندازند همسو شوی ولی معرفی ترند های جدید از سوی دیگر می تواند به تو در ایجاد استایل های جدید و خلاقانه کمک کند.

گوشواره های حلقه ای رنگارنگ را جایگزین گوشواره های لاله گوشی کن

گوشواره های لاله گوشی را قرار نیست دیگر در بهار و تابستان ۲۰۱۹ زیاد ببینی البته که سلیقه ها متفاوت بوده و برخی عاشق این مدل گوشواره ها هستند ولی گوشواره های حلقه ای رنگارنگ جایگزین، هم به اندازه کافی هیجان انگیز هستند که به سراغشان بروی.

به جای اکسسوری های اورسایز از اکسسوری های ترکیبی استفاده کن

دیگر زمان رسیده است که اکسسوری های اورسایز و سنگین را از خود و استایل هایت دور کنی و به سراغ اکسسوری های ترکیبی بروی که به زیبایی با هم هماهنگ و ست می شوند.

زنجیر و آویز های زیبا را جایگزین چوکر های دهه ۹۰ میلادی کن

با این که بسیاری از ترند های سال ۲۰۱۹ در واقع ترند های دهه های گذشته میلادی به ویژه دهه ۹۰ هستند ولی چوکر های این دهه را در همین سال بهتر است کنار بگذاری و گردنبند های زنجیری را با آویز های گوناگون به جای آن ها استفاده کن.

گوشواره های مدل Front-to-Back Ear Jacket را با آویز های پیرسینگ ظریف جایگزین کن

گوشواره های مدل Front-to-Back Ear Jacket در زمان خود با انواع طرح ها و رنگ های گوناگون و متنوع خود تو را سرگرم کرده است و بالاخره زمان رسیده که آن ها را کنار بگذاری و در بهار و تابستان پیش رو به سراغ اویز های پیرسینگ ظریف بروی.

نظر تو در مورد اکسسوری های قدیمی و جایگزین های آن ها چیست؟ تو کدام یک از اکسسوری های ارائه شده در این مقاله را می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با اکسسوری های مورد علاقه ات استایل کرده و با #منودلیارمد در صفحه اینستاگرامت منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک گذاشته و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوص است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

دختران فشنی در بهار مو هایشان را چگونه استایل می کنند

مروری بر ترند های زیبایی در استایل های خیابانی هفته مد پاریس ۲۰۱۹

چهار ترند بهار ۲۰۱۹ که قرار است همه جا ببینی