زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با شروع فشن شو برند گوچی برای کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی بود که شاهد نمود دوباره ترند نقش میوه ها در سال جدید بودیم؛ نقش و پترن توت فرنگی که با الهام از دو رنگ مشهور گوچی یعنی قرمز و سبز که در جین ها، کیف ها و پیراهن های حریر این کلکسیون خود را نشان دادند تا ثابت کنند این برند لاکچری ایتالیایی اولین برندی بود که ترند نقش میوه ها را در سال ۲۰۱۹ میلادی مجدد همه گیر خواهد کرد که پس از آن برند های مختلفی به سراغ این نقش ترندی پر طرفدار رفتند که قرار است در بهار و تابستان امسال حسابی محبوب شود.
دوست داری در مورد این نقش پر طرفدار بیش تر بدانی پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

جالب است بدانی مجله VOGUE نقش میوه ها را به عنوان پر طرفدار ترین پترن و نقش تابستان ۲۰۱۹ میلادی معرفی کرد. جالب است بدانی این پترن هم از سری همان ترند های نوستالژیک و خاطره انگیز دهه های گذشته میلادی است که به زمان ما برگشته اند تا دوران طلایی خود بار دیگر در بهار و تابستان امسال هم تکرار کنند.

نقش میوه ها که بیش تر تمرکز خود را روی میوه های استوایی، گرمسیری و تابستانی گذاشته است، گاهاً به صورت ترکیبی با سایر نقش ها و بافت ها به کار می رود، بیش تر بر روی رنگ های زمینه خنثی و لایف استایلی (یکی دیگر از ترند های رنگی سال ۲۰۱۹ میلادی) و بافت های پارچه ای نرم، لطیف و نازک خود را نشان می دهد.
الکساندرو میشله (Alessandro Michele) مدیر خلاقیت برند گوچی در مورد این نقش و پتر میوه ای ترندی که کلکسیون بهار و تابستان امسال این برند با الهام از طرح توت فرنگی با استایل ضد مینیمال به کار رفته بود، می گوید که این نقش در واقع تلفیقی از انواع فرهنگ های گوناگون است که به زیبایی با هم هماهنگ شده اند.

جالب است بدانی الکساندرو میشله و برند گوچی تنها برند و مدیر خلاقیتی به شمار نمی رود در بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی به سراغ نقش زمینه میوه ها رفته است، برند STAUD نیز برای کلکسیون تابستان ۲۰۱۹ خود از این نقش ها به زیبایی استفاده کرده است که در این کلکسیون می توانی ترکیبی از نقش میوه ها را در کنار نقش سبزیجات رنگارنگ ببینی. همچنین از گوشواره ها و کیف های دستی طرح میوه ها و سبزیجات نمی توان غافل شد که حس تابستان را به صورت هر چه تمام تر در خود جای داده اند.

از آن جایی که هم اکنون طرح ها و سبک های گوناگونی از این نقش ترندی در بازار وجود دارد می توانی با توجه به استایل و سبکی که می پسندی، از این ترند شگفت انگیز تابستانی در استایل های روزمره ات استفاده کنی. برای مثال اگر اهل سبک مینیمال هستی پیشنهاد می کنم که یا کیف ها یا اکسسوری های این طرح استفاده کنی تا اگر از پیراهن یا تی شرت یا دامن این نقش محبوب میوه ای به تن می کنی، بقیه آیتم هایت را به صورت تک رنگ و ترجیحاً رنگ های روشن تابستانی ملایم با آن استایل کن.

نظر تو در مورد ترند نقش میوه ها چیست؟ دوست داری از این نقش و ترند در استایل های روزمره ات استفاده کنی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

با نقش ترندی میوه ها استایل کرده و در صفحه اینستاگرامت با #منودلیارمد منتشر کن. منودلیار بهترین را جایزه می دهد و به اشتراک می گذارد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کمربند های اوبی (OBI )، کمر را به طرز شگفت انگیزی باریک می کند

پیشنهادات استایل خیابانی بهاره ادامه دارد

بلیزر های مشکی در تابستان ۹۸ غوغا می کنند