زمان مطالعه : ۴ دقیقه

ترند موی بافته شده در سال ۲۰۱۹ بسیار پر طرفدار می شود. این خبر را صحنه کت واک هفته های مد بهار و تابستان ۲۰۱۹ به ما می دهند. بافتن مو همیشه جزو یکی از راحت ترین مدل هایی است که وقتی زمان کافی برای حاضر شدن و آرایش مو هایت نداری می توانی از این ترفند استفاده کنی. بافتن مو می تواند تو را در کم ترین زمان ممکن از توی تختت تبدیل کند به یک فرد حاضر و آماده و مرتب که می تواند در هر مراسمی و با هر استایلی حاضر شود. ترند بافت موی امسال روی بافت کلاسیک با مو های بسیار بلند و کم حجم تاکید دارد. مو هایی براق و مرتب که از بالا تا پایین به هم تابیده شده اند. براق کردن این تار های به هم تابیده در این ترند نقش مهمی ایفا می کنند که در عین سادگی مدل مو می تواند آن را جذاب کند. این مدل موی عروسکی امسال در استایل های مختلفش کاربرد دارد خصوصا مدل ساده و مستقیم آن.

بهترین استایل های موی بافته شده در کت واک های سال ۲۰۱۹

مدل موی ۳d تزیین شده با چرم مثل max mara

در فشن شوی بهار و تابستان مکس مارا آرایش موی مدل هایی مانند جی جی حدید و کایا گربر بود. آن ها مو هایشان را در قسمت وسط سر محکم با یک بند بلند چرمی بسته و در ادامه تار مو ها را در هم بافته بودند. در انتها هم پایین مو هایشان با یک کش محکم بسته شده بود.

تابیدن مو ها کنار گردن مانند برند Erdem

مدل موی بافته شده به سبک قدیمی که از روی سر شروع می شود و در نزدیکی گردن این تار ها به هم می رسند و در هم تنیده می شوند از استایل هایی بود که روی سر مدل ها ی برند “Erdem” دیده می شد. تقسیم مو ها به دو قسمت، بافتن و کنار هم پیچاندنشان در قسمت گردن (مانند یک گوجه بافته شده) هم مدل دیگری است که به راحتی با پیراهن های تابستانی و استایل های کژوال و بامزه، جالب می شود.

 بافت هندی در برند ALEXANDER MCQUEEN

الکساندر مک کویین مدل هایش را با استفاده از ترند روز به روی صحنه فرستاد. آرایش موی مدل ها در کت واک این برند به این صورت بود که مو ها به دو قسمت تقسیم شده و کنار صورت بسیار مرتب، محکم و باریک بافته می شوند. در این مدل موی براق نیاز به دو دسته باریک و بسیار بلند داریم که بهتر است از یک اسپری موی بسیار براق که مو ها را مرطوب جلوه دهد استفاده شود. این مدل مو در کنار لباس های برند مک کویین مانند یک آبشاری بر روی گل ها و طبیعت بود.

استفاده از پاپیون مانند برند EMILIA WICKSTEAD

تو هم عاشق بافت های آفریقایی و متفاوت هستی. می توانی مو هایت را در نوار های باریک ببافی و مانند برند “EMILIA WICKSTEAD” از یک پاپیونو بزرگ ابریشمی بر روی مو ها استفاده کنی و آن را تزیین کنی. این مدل مو برای مو های کوتاه هم بسیار ترندی و بامزه است که با استایل های رسمی و اداری هم خوب می شود. با یک تیر می توانی دو نشان بزنی؛ هم از ترند بافت مو استفاده کردی هم از اکسسوری های مو که این فصل بسیار زیاد طرفدار دارند.

بافت نامنظم و بهم ریخته مانند برند PREEN

بهترین گزینه برای کسانی که می خواهند سریع آماده شووند و تغییر استایل بدهند شاید همین مدل باشد چون در واقع نیازی نیست تو آن را درست کنی و خود به خود این شکلی می شود. در این مدل حتی نیازی به صاف کردن مو هم نداری و می توانی مانند برند PREEN از همان ابتدا چند رشته باریک از لا به لای مو هایت بیرون بکشی، یک نوار باریک کنار مو هایت ببافی و بقیه آن را پشت سرت گوجه کنی.

برای پیروی از این ترند و بافتن مو هایت می توانی ابتدا از یک براق کننده مو استفاده کنی تا مو ها را نرم و صاف نشان بدهد حتی می توانی از شامپوی مناسب و نرم کننده هم استفاده کنی تا مو ها بهتر شانه شوند. مو ها را مرتب شانه کن و و محکم و مستقیم بباف. این کار می تواند برای مو های فر یا حجم دار هم مناسب باشد. در نهایت هم از یک اسپری تثبیت کننده استفاده کن و تمام.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

برند آرایشی ویکتوریا بکهام به اسم VB راه اندازی شد

ترفند هایی برای حفظ تن سرد رنگ موی ترندی سال یعنی خاکستری – نقره ای

چطور از طرح چهارخانه در استایل خیابانی استفاده کنیم