زمان مطالعه : ۳ دقیقه

خب از هر چه بگذریم سخن ترند های پاییزی خوش است زیرا چند قدمی بیشتر تا شروع این فصل نمانده و قرار است امسال با ترند های مختلفش دل همه را ببرد. یکی از مهعم ترین و اصلی ترین های عنصر هر استایلی شلوار جین است. این روز ها انتخاب این عنصر بسیار گسترده تر شده و با انواع مختلفی از آن رو به رو هستیم که می تواند دست ما را در استایل کردن با شلوار جین باز بگذارد. قبلا که اینطوری نبود یک تی شرت و شلوار جین می کردیم تنمان و همه جا با آن می رفتیم. اما امروز همین گزینه خودش به تنهایی ترند دارد و دقیقا امروز می خواهیم به بررسی ترندی ترین شلوار جین برای پاییز امسال (۲۰۱۹) است بپردازیم. ما در پاییز امسال قرار است ترند شلوار جین های سلوچی را ببینیم که با پارچه هایی تقریبا نرم، رنگ جین آبی کلاسیک و پیله های کژوال ر قسمت کمر این شلوار ها هستند. آقا می دانی اصلا قضیه چیست؟ قضیه این است که شلوار جین های جذاب و چسبانی که تا همین چند وقت پیش با آن ها کلی استایل های ترندی می ساختیم دیگر باید بروند داخل چمدان و فعلا با استایل های ترندی مان خداحافظی کنند چون دور دور شلوار جین های بزرگ و گشاد کلاسیک است. همان هایی که شصت تا پیلی داشتند و یک زمانی سوژه خنده دورهمی های خانوادگی و دیدن آلبوم عکس های قدیمی بودند. البته همچین دور از ذهن هم نبود و می شد از روند دو فصل گذشته چنین حدسی را زد که شلوار جین های skinny کم کم جای خود را به شلوار جین های گشاد تر می دهند. این احتمال قرار است در پاییز امسال به قطعیت برسد و با نوعی از شلوار جین گشاد که در قسمت کمر آن چین های پیلی دار ساده خورده رو به رو می شویم که می تواند استایل های پاییزی ما را با بوت های پاشنه بلند، پالتو های اوورسایز و یک پولوور باحال، بسازد.

این شلوار جین های پهن و چین دار با پارچه های جین سنگ شور و کلاسیک که یادآور دهه ۸۰ میلادی هستند، در پاییز ۲۰۱۹ به استقبال ما می آیند. این شلوار ها از رنگ های آبی جین گرفته تا کرم و سفید ما را همراهی می کنند و با یک تای نازک در قسمت پایین شلوار حسابی استایلمان را ترندی می کنند.

جین های اسلوچی پیلی دار را چگونه استایل کنیم؟

کوتاه کردن قد این شلوار های با تا زدن قسمت پایین آن و پوشیدن با کراپ تاپ های جذب، شومیز های کوتاه با آستین های پف دارد و بزرگ یا حتی پولیور های اوور سایز بسیار جذاب است. برای کفش هم می توانی نیم بوت های پاشنه دار، کفش های پاشنه بلند رنگی و یا حتی کتانی انتخاب کنی. استفاده از اکسسوری هایی مانند کمربند با این جین ها فوق العاده می شود یک استایل کلاسیک برایت به همراه دارد. از آنجایی که این شلوار ها ضخیم به نظر رسیده و بزرگ هستند می توانی برای قسمت بالاتنه از پارچه های توری، حریر و ظریف اما گشاد استفاده کنی. چکمه های پاشنه داغری که تا مچ پا هستند انتخاب خوبی برای این استایل زنانه است. کفش های کابوی هم می توانند تکمیل کننده استایل باحال و پر هیجان تو باشند.

در ادامه با هم برخی از شلوار جین های اسلوچی و پیلی دار را می بینیم تا بتوانی برای استایل های پاییزه ات از آن ها ایده بگیری.