زمان مطالعه : ۳ دقیقه

همانطور که ما در مقاله های گذشته منودلیار رنگ سال ۲۰۱۹ را “رنگ مرجانی یا همان Living Coral” که توسط موسسه پنتون اعلام شده بود، به تو معرفی کردیم و به بررسی آن پرداختیم، می خواهیم در این مقاله ترند رنگ سال ۲۰۱۹ را با تو در میان بگذاریم که این رنگ ها نیز توسط همین موسسه منتشر و ارائه شده است. حتما الان کلی کنجکاوی شدی که بیشتر در مورد این رنگ ها بدانی و آن ها را بشناسی، پس برای ارضای این حس کنجکاوی حتما این مقاله رنگا رنگ را تا انتها دنبال کن.

رنگ صورتی پیکاک (PEACOCK)

این تن صورتی جدید یادآور رنگ “گل گوشواره” است ولی رنگ صورتی پیکاپ کمی جیغ تر و تو چشم تر است. این رنگ برای افرادی که می خواهند توجه دیگران را به خود جلب کنند بسیار مناسب است ولی اگر تو جزو افرادی هستی که خیلی طرفدار رنگ های جیغ نیستند، می توانی این رنگ را در جزئیات لباس یا اکسسوریت استفاده کنی و آن را با رنگ های خنثی ترکیب کنی. صورتی پیکاپ را به خوبی می توان با رنگ “تافی” که آن هم یکی دیگر از ترندهای رنگ سال ۲۰۱۹ است و در ادامه بیشتر به آن می پردازیم، ترکیب کرد.

منبع: BAZAAR

رنگ سبز جلبکی (TERRARIUM MOSS)

رنگ سبز جلبکی قطعا تو را یاد یک دشت سر سبز می اندازد. به دلیل اینکه این رنگ بسیار شیک جلوه می کند می توان در سطح های گسترده تر و وسیع تر از آن استفاده کرد. برای مثال می توان به عنوان یک پیراهن یا مانتوی تک رنگ از این رنگ بهره برد. رنگ سبز جلبکی نه تنها به عنوان تک رنگ بلکه در ترکیب با رنگ های متفاوت نظیر تن های زرد مانند موهیتو انبه، مشکی، آبی تیره، سفید و طوسی نیز زیبا و جذاب به نظر می رسد.

منبع: BAZZAR

رنگ آبی پرنسسی (PRINCESS BLUE)

ورژن روشن تر رنگ آبی پرنسسی که آن را با نام “آبی الکتریکی” می شناسیم، یکی از زیباترین و در عین حال پر چالش ترین رنگ ها است و به عنوان یک رنگ کلاسیک محسوب می شود که راحت قابل پوشیدن نیست. رنگ آبی پرنسسی هم خیلی مشابه با این رنگ اما بدون آن درخشش الکتریکی عمل می کند. این رنگ کاملا مناسب برای یک استایل آرام و شیک است و به راحتی می توان با این رنگ یک استایل تک رنگ ایجاد کرد و شیک و منحصر به فرد به نظر رسید.

منبع: BAZZAR

رنگ تافی (TOFFEE)

سال های زیادی است که ما همواره شاهد رنگ قهوه ای در سایه های متفاوت و ترکیبات مختلف هستیم؛ سال ۲۰۱۹ نیز از این قاعده مستثنی نیست و هم چنان رنگ قهوه ای اما در تنالیته جدید با نام “تافی” به چشم می خورد. اسم این رنگ حتما تو را یاد چیزهای خوشمزه می اندازد. رنگ تافی به عنوان یک پارتنر خوب برای رنگ های دیگر شناخته شده است و به راحتی با رنگ های متفاوت قابل ترکیب شدن است.

منبع: BAZZAR

رنگ موهیتو انبه (MANGO-MOJITO)

رنگ دیگری که از همان ابتدا خوشمزه و اشتها آور است، رنگ موهیتو انبه است. این رنگ زرد- نارنجی حتما تو را یاد فصل تابستان و نور خورشید می اندازد؛ پس هیچ چیز بهتر از آن نیست که در فصل سرما این رنگ را در کمد لباست ببینی و در کوچه و خیابان انرژی این رنگ را به مردم منتقل کنی. رنگ موهیتو انبه به زیبایی و به راحتی با جین، رنگ “تافی” و سبز جلبکی ترکیب می شود و استایل جذابی را ایجاد می کند.

منبع: BAZZAR