زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کیف ها همیشه جزور اکسسوری هایی بودند که به عنوان یک نماد ویژه خصوصا در استایل های زنانه به چشم می آمدند. به نظر من بعد از کفش ها که کاملا می توانند راجع به شخصیت افراد صحبت کنند، کیف ها نماد بعدی هستند که از سلیقه و زنانگی فرد می گویند. من خودم همیشه جزو افرادی هستم که اصلا بدون کیف حتی تا سوپر مارکت سر کوچه هم نمی توانم بروم به خاطر همین هیچ وقت کیف را جزو لوازم جانبی نمی دانم بلکه یکی از اصلی ترین گزینه های استایل برایم به حساب می آید. اگر تو هم مثل من باشی می توانی با ترند کیف های جدید تلفیق شده با هنر های تجسمی، لوکس و متفاوت بودن را در سر تا سر بهار و تابستان ۲۰۱۹ تجربه کنی. من عاشق این ترند متفاوت شدم زیرا این کیف های تجسمی می توانند در عین منحصر به فرد کردن استایل، حرف بزنند و استایلی که حرفی برای گفتن داشته باشد نماینده فشن است.

ترند کیف های جدید برگرفته از هنر ART DECO

هنر زیبا و جذابی که تلفیقی از هنر های تجسمی، معماری و طراحی است که حالا خودش را در فشن می دهد. به نظر من همیشه جایی از فشن که مد و هنر با هم تلاقی پیدا می کنند تبدیل به یک نقطه اکسترمم می شود (همه ریاضی خوان ها دست و جیغ و هورا). این هنر بین سال های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۰ در فرانسه رشد کرد بله دقیقه همان جایی که قلب دنیای مد هم به حساب می آید؛ و حالا در سال ۲۰۱۹ (تقریبا ۱ قرن بعد) این دو هنر فرانسه با هم ادغام شده و یک اثر هنری بی نظیر را تبدیل به ترند این روز های دنیای فشن کرده اند. ترندی که با استفاده از آن نه تنها علاقه ما به دنیای فشن را نشا می دهد بلکه نشان دهنده فهم ما از هنر های بی نظیر و ارزشمند است. یک استایل فکر شده و مفهومی که می تواند با استفاده از ترند کیف های تجسمی برایمان به ارمغان آورد.

زیبا ترین ترند کیف  های برگرفته از هنر های تجسمی

“Sarah Staudinger” و “George Augusto” این کیف های تجسمی را در برند تجاری مشترکشان به اسم “Staud” در سال ۲۰۱۵ روانه بازار کردند. کیف های جذابی که شبیه گلدان یا الهام گرفته از آکاردئون بودند. این کیف ها در زمان خود شاید آوانگارد محسوب می شدند زیرا با ظاهر چالش برانگیزشان به زبان هنر صحبت می کردند. حالا امروز این مجسمه های کاربردی و دوست داشتنی تبدیل به یک ترند جذاب برای بهار و تابستان ۲۰۱۹ شده اند.

 

برند نیویورکی “Mansur Gavriel” هم که همیشه به طراحی های ساده و بدون وسایل جانبی مانند زیپ و جیب معروف است، برای این فصل طراحی جدید خود را با الهام از همین ترند کیف های تجسمی ارائه داده است که واقعا شبیه به یک کاردستی حرفه ای است.

یا آن کیف زیبا و هنری از برند “Cult Gaia” که با استفاده از صدف طبیعی و الهام از لانه زنبور عسل، توانسته هنر، طبیعت و فشن را یک جا جمع کند.

برند اکسسوری “by Far” هم که به طراحی های ساده (مینیمال) و پر پیچ و تاب مشهور است طرح زیبا و بی نظیری از این ترند های کیف را ارائه داده که بسیار شیک و رسمی هستند. این کیف زیبا با استفاده از پوست کروکودیل ساده اما قالب متفاوت بیضی شکل طراحی شده است که آن را منحصر به فرد می کند.

تو هم می توانی طراحی ویژه از برند های دلخواهت را برای بهار و تابستان امسال انتخاب کنی و از این ترند بی نظیر لذت ببری.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

اصول ترکیب رنگ لباس ها در استایل بهاره

در سال ۲۰۱۹ کیف های کاراملی جایگزین کیف های مشکی می شوند

ترند کفش های V شکل