زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هفته مد سالانه بهار و تابستان ۲۰۲۰ همین تازگی ها برگزار شد و برترین برندهای جهان، ترند آرایش ۲۰۲۰ را ارائه دادند. هفته مد پاریس در این زمینه بیشترین توجه ها را به خود جلب می کند برندهای مطرح فرانسوی با آرایش خاص و منحصر به فردی که در جریان هفته مد ارائه دادند، ترند آرایش ۲۰۲۰ را معرفی کردند. در مقاله نگاهی به ترند آرایش و زیبایی در هفته مد پاریس تعدادی از برترین آرایش های این رویداد را بررسی کردیم که می توانی در سال ۲۰۲۰ روی آن ها حساب کنی. آماده ای لیست ترندها را ادامه دهیم؟

مدل مو با شکوه و سلطنتی با برند ویوین وست وود Vivienne Westwood:

برند ویوین وست وود مدل مو جذاب و سلطنتی را به عنوان ترند آرایش مو ۲۰۲۰ ارائه داد که روح تاریخی اما مدرنی دارد و حتی کمی با سبک پانک ارتباط دارد. یک دم اسبی ساده، موهایی که در بالای سر صاف و منظم خوابیده اند و روبانی با رنگ سفید یا مشکی که به موها کمی بعد تزئینی می دهد، مدل مورد نظر این برند برای هفته مد سالانه پاریس بود که رنگ و بویی از استایل دهه ۸۰ میلادی را درون خود داشت. 

ابروهای بلند و کشیده با برند هیدر آکرمن Haider Ackermann:

با این مدل ابروهای کشیده و بلند، فرم چهره مدل ها شبیه پسر بچه ها شده بود. مهم ترین بخش آرایش مدل های این برند، همین ابروها بود که توجه زیادی را به خود جلب می کرد.باقی اجزاء صورت در مینیمال ترین حالت ممکن بود و تنها از کمی رژ گونه و سایه چشم برای زاویه دار کردن اجزاء صورت و بعد دادن به چهره استفاده شده بود. موها به سمت بالا شانه شده بود و موهای گوشه های سر رو به پایین آمده بود.

براقیت و درخشندگی با برند آف وایت Off-White:

یک نکته مهم وجود دارد که بهتر است آن را فراموش نکنی: در تابستان ۲۰۲۰ ترند آرایش و زیبایی فراگیر، استفاده از رنگ طلایی و براق خواهد بود. برند آف وایت در هفته مد پاریس از این رنگ فوق العاده چشم گیر به صورت ساده در آرایش مدل ها استفاده کرد و فاصله بین چشم ها را با رنگ طلایی جلوه بیشتری داد. 

موهای بافته شده با برند کریستین دیور Christian Dior:

باید این نوید را به تو بدهم که در سال ۲۰۲۰ موهای بافته شده ترند آرایش و زیبایی خواهند بود. مو بافته شده در عین سادگی و راحتی، کلاسیک است و جذابیت زیادی دارد. می توانی موهایت را تکی یا دوتایی به شیوه برند کریستین دیور ببافی و از این همه کلاسیک بودن لذت ببری.

پرهای XXL با برند دریز ون نوتن Dries Van Noten:

این برند مشهور از پرهای بزرگ سایز با رنگ های مشکی و سفید و طلایی، نمای جادویی را برای مدل های خود به وجود آورد. همچنین دور چشم ها نوعی سایه چشم هنرمندانه و متفاوت را به کار بست که در کنار این پرهای جلوه گر، درخشش مدل ها را بسیار بیشتر می کردند. همچنین برای بعضی از مدل ها، پر ها با قسمت پایینی موها ترکیب شده بود و انگار مو و پر، به هم پیوسته بودند. 

ناخن های XXL با برند Marine Serre:

ناخن های بسیار بلند و بزرگ در سال ۲۰۲۰ ترند آرایش خواهند بود. این برند فرانسوی از مدل های بزرگ و بلند که جنبه ای عجیب و غریب داشت برای مدل های خود استفاده کرد و برای نمایش بیشتر آن ها رنگ های قرمز، مشکی، سفید یا مشکی سفید را به کار بست.

نظر تو در مورد ترندهای ارایش و زیبایی ۲۰۲۰ چیست؟ فکر می کنی کدام ترندها ماندگارند و کدام یکی به زودی به فراموشی سپرده خواهند شد؟

ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ بر اساس هفته مد نیویورک

نگاهی به استایل خیابانی هفته مد نیویورک بهار و تابستان ۲۰۲۰

مروری بر استایل خیابانی هفته مد لندن بهار ۲۰۲۰