زمان مطالعه : ۳ دقیقه

جدیدترین مدل های ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ در هفته مد سالانه بهار و تابستان ۲۰۲۰ که در شهرهای نیویورک، لندن، میلان و پاریس برگزار شد، توسط استایلیست ها و فشن بلاگرها ارائه شد. در چند روز گذشته استایل خیابانی که در این هفته مد معرفی شد را بررسی کردیم، امروز قصد داریم به انواع ترند آرایش و زیبایی بپردازیم تا بدانیم برای سال ۲۰۲۰ چه نوع مدل مو، آرایش، اکسسوری و… روی بورس است. 

بافت ساده از پشت سر یکی از انواع ترند آرایش مو است که در هفته مد نیویورک برای سال ۲۰۲۰ ارائه شده است. این مدل بافت بسیار ساده و کلاسیک است اما در عین حال جذابیت زیادی دارد. 

اگر یادت باشد یکی از ترندهای زیورآلات سال ۲۰۱۹، زیورآلات صدفی بودند که از مد دهه های گذشته به دنیای فشن امروز آمده بودند. در سال ۲۰۲۰ همین زیورآلات صدفی زینت بخش موهای ما خواهند بود و می توانیم از آن ها به عنوان گل سر یا تکمیل آرایش مو استفاده کنیم. 

همانطور که می بینی مرواریدها یکی از انواع ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ هستند و در سال ۲۰۱۹ هم زینت بخش دست ها و گوش ها و گردن های ما بودند. این زیورآلات بسیار جذاب و ساده هیچ وقت از مد نمی افتند. موهای آزاد و مواج هم که امسال خوش درخشیدند، در سال ۲۰۲۰ جایگاه ویژه ای خواهند داشت. 

موهای آب و شانه کرده (!) یکی از انواع ترند آرایش و زیبایی مو هستند! در این مدل مو، موها از یک سمت سر به سمت دیگر شانه می شوند. گرچه در زمان کودکی از این مدل گریزان بودی، حالا وقت آن است که به بهانه ترندی بودن، دوباره به روزهای صاف و صوف بودن بازگردی! 

کلیپس های بزرگ دوتایی که موها را جمع می کنند و گوشه سر می نشینند، یکی از ترندهای مو و زیبایی امسال بودند که به نظر می رسد خیال خالی کردن صحنه را نداشته باشند. گوشواره های حلقه ای هم از این قاعده مستثنی نیستند و می توانی روی آن ها حساب کنی. 

یکی از خوبی های دنیای مد و فشن سال ۲۰۲۰ این است که پر از آیتم های ساده و کلاسیک و بی غل و غش است! به عنوان مثال به این مدل مو ساده نگاه کن! موهای صاف و لخت که فرق وسط دارند و پشت گوش زده شده اند! واقعاً چه چیزی از این مدل بهتر و دوست داشتنی تر است؟ همانطور که مشاهده می کنی، رنگ ابروها متناسب با رنگ موها بسیار روشن است. البته اگر رنگ موها تیره باشد هم همین تناسب رعایت می شود پس از رنگ کردن ابروها خلاف رنگ موهایت خودداری کن. 

انواع هدبند، تل و دستمال سر در سال ۲۰۱۹ ترند آرایش و زیبایی مو بودند و نقطه ترکیب استایل و آرایش به حساب می آمدند. این هدبندها و تل های بزرگ و حجیم در سال ۲۰۲۰ هم همراه ما خواهند بود. بهترین کار این است که تل یا هدبند را با رنگ یا طرح لباس ست کنی و از جاذبه ای که بین سر و لباس هایت ایجاد می کنی لذت ببری. 

در این عکس چند ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ را می بینی که بسیار هم جذاب به نظر می رسند: مو بافته شده آفریقایی، عینک شیشه بزرگ زاویه دار و گوشواره های حلقه ای بزرگ، همه حالتی اغراق شده اما دوست داشتنی دارند که می توانی روی آن ها حساب کنی. 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مروری بر استایل خیابانی هفته مد لندن بهار ۲۰۲۰

نگاهی به استایل خیابانی هفته مد نیویورک بهار و تابستان ۲۰۲۰

مروری بر بهترین ترندهای پاییز و زمستان ۲۰۱۹