زمان مطالعه : ۴ دقیقه

خب آقا فصل فصل “عروس دوماد رو ببوس یالا، یالا یالا یالا” است و خداروشکر این روز ها همه در شادی و تکاپوی عروسی تا قبل از ماه رمضان و بعد از آن هستند. من که خودم عاشق این دو فصل و عروسی هایش هستم. احساس می کنم آدم دستش برای انتخاب همه چیز در فصل بهار و تابستان بیشتر باز است به همین خاطر هم تصمیم گرفتم امروز برای عروس های قند و نباتی که به همین زودی ها می خواهند عروسی بگیرند و الهی که خوشبخت هم بشوند، ترندی ترین لباس عروس های این فصل را با هم مرور کنیم.

لباس عروس یکی از مهم ترین بخش های عروسی و تقریبا مهم ترین قسمت ظاهری عروس است. شناخت فرم اندام، قد و در نهایت مهم تر از همه علاقه ما می تواند به انتخاب بهترین لباس عروسی که می خواهیم در جذاب ترین شب زندگی مان بپوشیم تاثیر گذار باشد. قطعا مشورت خیاط یا طراح لباس عروسی که دانش کافی در این زمینه داشته باشد می تواند به ما کمک کند اما باید اول خواسته و سلیقه خودمان کاملا آگاه باشیم تا این روند بدون سردرگمی و هر چه سریع تر پیش برود. چون ذات لباس عروس زیباست و ما اگر ندانیم می خواهیم چه بپوشیم در میان این همه زیبایی طبیعی است که سردرگم بشویم. برخی افراد دوست دارند دقیقا مطابق مد پیش بروند و برخی دیگر ترجیح می دهند از یک سری ریزه کاری های ترند آن زمان ایده بگیرند و با هوش و سلیقه خودشان ترکیب کنند تا این لباس حتی چند سال بعد هم زیبا باشد. حتی برخی از افراد هم هستند که به هیچ کدام از این ها کاری ندارند و می خواهند متفاوت باشند. اینکه تو جزو کدام دسته هستی خیلی تفاوتی ندارد چون به هر حال این تویی که باید از ظاهرت لذت ببری اما نکته مهم این هست که با هر سلیقه ای سعی کن لباسی را انتخاب کنی که مد بودن آن منمحصر به همان یکی دو سال نشود چون بعد از چند سال که به تنها یادگاری های عروسی یعنی عکس هایت نگاه می کنی دقیقا حس همان مانتو های اپل دار دهه ۷۰ خودمان بهت دست می دهد.

یک جمله معروف است که می گوید: «زیبایی همیشه در سادگی است.» اما گاهی لباس عروس های کار شده هم بی نهایت زیبا هستند و به عروسی که در آغوش این لباس قرار گرفته خیلی هم می آید. یکی از ترند های این فصل برای لباس عروس که هم ساده و شیک است و هم کار شده محسوب می شود، استفاده از تزیینات زیبا و رویایی مرواریدی روی پارچه های توری است. تلفیق آن سفیدی و تمیزیی لباس عروس با مروارید درخشان طبیعت یک مظهر زیبایی، لطافت و آرامش است که می تواند تو را تبدیل به رویایی ترین عروس روی کره زمین کند. تزیینات مروارید روی لباس عروی های آستین بلند با آستین های توری که توسط مروارید های ریز تزیین شده باشد یک گزینه بسیار مناسب برای عروس هایی است که دوست ندارند لباسشان خیلی باز باشد. آن هایی که عاشق یقه دکلته یا دلبری هستند و می خواهند لباس اسکارلتی و پف پفی شان شاده هم باشد می توانند این تزییان را روی نواری که در قسمت بازو قرار می گیرد، روی یقه یا به صورت پراکنده روی دامن کار کنند.

یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از ترند مروارید و تور در استایل عروسی که نه تنها شیک و ساده است بلکه به متفاوت بودن تو هم کمک می کند استفاده از یک تور سر متفاوت با تزیین های مرواریدی است. اگر تور انتخابی تو کوتاه باشد که تک تک زدن این مروارید ها روی تور بسیار ترکیب بامزه و جذابی می شود؛ اگر هم طرفدار تور های بلند باشی می توانی از تور های کار شده با سنگ و مروارید برای سرت استفاده کنی البته یادت باشد که بهتر است در این حالت پارچه لباست ساده تر باشد یا حداقل برخی تکه های آن کار شده باشد.

ترند بعدی استفاده از پر های سفید و رومانتیک است. این پر های ظریف و جذاب امسال در دنیای فشن غوغایی به پا کرده اند و می خواهند خودشان را در سر تا سر سال ۲۰۱۹ جا کنند. قبلا هم راجع به این ترند زیبا با هم صحبت کردیم و دیدیم که از اکسسوری، کیف و کفش گرفته تا تزیینات روی لباس شب یا لباس عروسی بالاخره جایی برای استفاده از این ترند زیبا پیدا می شود. خب چه چیزی بهتر از لباس عروس برای استفاده از این ترند رویایی که می تواند لطافت، ظرافت، زیبایی و زنانگی عروس را نشان بدهد. استفاده از این پر ها با توجه به مدل لباس عروست می تواند در قسمت های مختلف استایل عروسی ات استفاده شود.

هماهنگ کردن جزییات از جمله مواردی است که می تواند خاص بودن تو جلوه دو چندانی داشته باشد. مثلا استفاده از پر یا مروارید برای تزیین دسته گل عروس، تاج روی سر، تور یا حتی کفش هایت می تواند این هارمونی و ظریف کاری ها را به خوبی نشان بدهد.

در آخر هم که می دانی مهم این است که تو از چه چیزی لذت می بری و با چه چیزی احساس خوبی دارد چون مطمئن باش اگر غیر از این باشد زیبا ترین و گران قیمت ترین لباس دنیا را هم که بیاوری روی تنت نمی شیند چون با آن احساس خوبی نداری. قرباتن شکل ماهت بشوم الهی، از این ترند ها و ترفند ها استفاده کن و در بهترین شب زندگی ات بدرخش؛ تو زیباترین عروس دنیایی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مدل مو های رمانتیک برای تو عروس زیبا

چگونه کفش‌ های پاشنه بلند عروسی را راحت ‌تر کنیم

کلکسیون لباس عروس استلا مک کارتنی “STELLA MCCARTNEY”