زمان مطالعه : ۵ دقیقه

سال ۲۰۱۷، سالی جذاب و متفاوت در زمینه استایل مو بود. کیم کارداشیان، ترند موی رزگلد باشکوهی را ارائه کرد که تلفیق آن با بالیاژ، جذابیت و تأثیر آن را چند برابر کرد! ما که عاشق این استایل جذاب و شاد شدیم! اما با وجود اینکه چند ماهی از سال جدید گذشته، ۲۰۱۸ ثابت کرده که در ارائه و معرفی ترندهای مو، بسیار جذاب تر و چشمگیرتر از سال قبل خواهد بود. به ما اعتماد کن، این مدل های رنگ و آرایش مو، ظاهر تو را از این رو به آن رو می کنند! ما تعدادی از ترندهای مدل، رنگ و استایل کوتاه کردن مو  را برای تو معرفی می کنیم که در مراجعه بعدی ات به سالن های آرایشی، برای انتخاب یک مدل موی جدید و جذاب، برای تو الهام بخش خواهند بود!

بالیاژ قهوه ای:

یک نوع بالیاژ جدید در دنیای مد و استایل مو فراگیر شده که بسیار دوست داشتنی و چشم گیر است. بالیاژ قهوه ای از همان تکنیک معمولی و اولیه تقلید می کند، ولی تناژ رنگ های آن از اسپرسوی تلخ و تیره، تا لاته خامه ای و نرم را دربر می گیرد و از ترکیب این رنگ ها برای ایجاد فریبندگی و زرق و برق رویایی بیشتر موها، استفاده می شود.

ریشه های جواهری:

ریشه های جواهری، ترند برتر این روزهای اینستاگرام هستند که از تناژ ماژنتا (ارغوانی) تا سایه های پاستلی سبز و صورتی را شامل می شوند. استفاده از رنگ بلوند نقره ای در انتهای ریشه موها در این استایل، بسیار جذاب و دلنشین به نظر می رسد.

موی آبمیوه ای:

یکی از جدیدترین ترندهایی که جذابیت بی اندازه ای دارد و تو را شادتر و متفاوت تر نشان می دهد؛ استایل رنگ موی “آبمیوه ای” است که توسط “آلیشا مک آلیستر” پایه گذاری و ارائه شده است. او در این باره توضیح داده: “من مطمئن نیستم که باید چه نامی روی این رنگ مو بگذارم! این رنگ، ترکیبی از رنگ میوه های مخلوط شده با هم است. من ایده پردازی در مورد این رنگ مو را با یک پایه و تن رنگی ساده شروع کردم. سپس یکی از مشتری های باهوش و شگفت انگیزم، من را غافلگیر کرد. او گفت: من چیزی متفاوت تر می خواهم!”. رنگ موی آبمیوه ای همان چیز متفاوتی است که ما فکر می کنیم برای تابستان، بسیار جذاب و حیرت آور خواهد بود.

رز قهوه ای:

رز قهوه ای یک ترند پاستلی است که به سرعت در حال گسترش است. با وجود اینکه ترند رز گلد هنوز ظرفیت بسیار زیادی برای استفاده دارد و زمان زیادی تا فراموشی آن باقی مانده است، رز قهوه ای به خوبی در اینستاگرام جای خود را باز کرده و مورد توجه قرار گرفته است. برای دستیابی به این ظاهر جذاب، به جای اینکه موهای خود را به رنگ بلوند روشن دربیاوری، باید از رنگ موهای تیره استفاده کنی. این مدل توسط آرایشگری به نام “تی تاو تو” ابداع شده و با ترکیبی از سفید کننده، روش اولاپلکس و رنگ های قرمز و قهوه ای به دست می آید.

نوارهای ترکیبی:

با بررسی برنامه های مد و فشن هایی که در سال جدید برگزار شده، عادلانه است که بگوییم مدل موی این فصل کت واک ها در ساده ترین حالت ممکن بوده و بیش از هر چیز ما شاهد مدل هایی مثل فرق بندی های سر، فرهای پریشان و موهای کمی مواج بودیم. اما در شوی “سیمون روشا”، استفاده از نوارهای ترکیبی و مشخص، در مرکز توجه استیج قرار داشت. این مدل مو که با ترکیب یک روبان مخملی سیاه گره خورده، بسیار رومانتیک به نظر می آید، برای ماه های سرد تر سال هم بسیار عالی و کاربردی خواهد بود.

موهای ارواحی:

به نظر می رسد این ظاهر شگفت انگیز هیچ وقت درگیر گذر زمان نشود و تاریخ انقضای مشخصی برای جذابیت آن وجود نداشته باشد. چرا این استایل مو با رنگ پلاتینی یا نقره ای متفاوت است؟ دلیل آن، سایه های زرق و برق داری است که در میان رنگ اصلی موها پنهان شده است. این سایه ها به خاطر اضافه شدن کربن، کوارتز و سفید صدفی ایجاد می شوند که البته در نگاه اول، اصلاً به چشم نمی آید. این استایل اولین بار توسط “جیسون هوگان” در آتلیه جاش وود ابداع شد. استفاده از این رنگ مو بر روی مدل موی کوتاه و مواج، جذاب تر و چشم گیرتر بود.

ایده فرق وسط (قسمت های مساوی):

تغییر فرق سر تو می تواند زندگی ات را دگرگون کند (خب، حداقل ظاهر موهایت را که می تواند!). امسال مد جالب توجه و جذاب برای موی سر، باز کردن فرق از وسط است. فکر می کنی مدل فرق وسط برای تو مناسب است؟

لوکس و لخت:

در سال ۲۰۱۱ زمانی که GHD برای اولین بار راه اندازی شد، تنها مدل جذاب آرایش موی سر، مدل صاف و لخت بود. این استایل امسال نیز ترند محبوبی است.

مدل گوجه ای:

مدل گوجه ای دوباره به میدان بازگشته است! فقط در این دوره آنها را کوچکتر و کمی متمایل به پشت سر درست می کنیم. قبل از پیچیدن موهایت به شیوه گوجه ای، می توانی به آنها یک نوار یا روبان اضافه کنی تا آنها را از سادگی در بیاوری و یا جذابیت موهای جمع شده ات را بیشتر به نمایش بگذاری.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

آرایش ۲۰۱۸

رنگ آرایش زمستان ۲۰۱۸

محبوب ترین مدل های مو برای ۲۰۱۸