زمان مطالعه : ۴ دقیقه

خوشبختانه خدا را صد هزار مرتبه شکر که مدت هاست لب های اصطلاحا قلوه ای و بسیار بزرگ دیگر معیار زیبایی محسوب نمی شوند حتی “کایلی جنر” هم اعتراف کرد که در سال گذشته کمی از فیلر لب هایش را خالی کرده است؛ اما باز هم با این حال همیشه لب هایی که مقداری سطح شان پر تر است و حالت طبیعی و زیبا دارند مورد تقاضای همه خانم ها واقع می شود. واقعا هم قشنگ است نمی توان انکار کرد؛ لب هایی که رویشان کمی پر است و یک حالت طبیعی، جوان و شاداب به چهره می دهد همیشه جذاب است. اما مساله مهم این است که چیز های مصنوعی دیگر طرفدار ندارد. اگر تو هم جزو همین دسته هستی و دلت می خواهد لب هایت کمی پر تر باشد پس از اینجا تکان نخور زیرا دیگر نیازی به تزریق بوتاکس و فیلر نداری. امروز می خواهیم با هم راجع به ترفند های پر کردن لب بدون تزریق فیلر صحبت کنیم و راه های ساده تر را برای رسیدن به لب های ایده آل یاد بگیریم.

روش های خانگی برای پر کردن لب ها

حجم دهنده طبیعی لب ها در خانه هم امکان پذیر است فقط باید سری به آشپزخانه بزنی. یکی از همین مواد کاربردی دارچین است. ادویه جات تند و تیز سال هاست که برای حجیم کردن لب ها استفاده می شود. زیرا این مواد در حین از بین بردن سلول های مرده روی سطح لب گردش خون را افزایش می دهند و باعث حجیم شدن سطح لب می شوند. برای امتحان کردن این روش ابتدا یک بالم لب روی لب هایت بزن سپس کمی دارچین را با انگشتانت روی لب اسکراب کن و برای چند دقیقه ماساژ بده. در نهایت با یک پد آرایش پاک کن یا پنبه که در آب گرک خیس کرده ای، آن را از روی لب هایت پاک کن و در نهایت از یک برق لب درخشان که ترند آرایشی پر طرفدار این روزهاست استفاده کن.

سس خمیری واسابی که برای خوردن سوشی استفاده می شود روش بعدی است که می توانی با استفاده از آن لب هایت را حجم دار کنی زیرا واسابی هم به دلیل خاصیت تندی و ادویه ای بودنش گردش خون را بالا می برد فقط باید حواست باشد که بیشتر از ۱ دقیقه آن را روی لب هایت نگه نداری چون تند است. بعد از آن هم بهتر است از ترکیب روغن نعنا با کمی عسل استفاده کنی زیرا این کار باعث می شود که سطح لب تو همچنان پر بماند و خطوط آن از هم باز شود اما دیگر گز گز واسابی را داشته باشد زیرا نعنا هم در گردش خون موثر است.

۵ ترفند پر طرفدار برای حجم دار کردن لب ها

ماسک لب دراگون از برند RODIAL

این ماسک لب که از میوه اژدها (دراگون) به دست می آید حاوی هیالورونیک اسید بوده (دقیقا همان چیزی که در فیلر های تزریقی موجود است) که در همان لحظه جلوه خوبی به لب ها می دهد و باعث مرطوب و شاداب شدن سطح لب ها می شود. عصاره این میوه خاصیت ضد التهابی دارد که باعث جلوگیری از چیز های مضر خارجی که به لب آسیب می زنند، می شود.

چربی لب از برند NIOD

این برند زیبایی کانادایی معروف به ارائه محصولاتی است که زیبایی را بدون نیاز به بوتاکس و تزریق به ارمغان می آورد. سرم لب این برند حاوی ترکیبات چربی و کلاژن ساز است که بسیار در حجیم کردن لب ها تاثیر دارند. اسید نیکوتینیک موجود در این سرم باعث می شود رنگدانه قرمزی لب فعال شده، رنگ بهتری به خود بگیرد و آن را حجم دار و با طراوت کند، درست مانند لب های جذاب یک خانم جوان.

برق لب MAC

اگر به دنبال یک برق لبی هستی که بیشترین حجم را به لب هایت بدهد، این برق لب از برند لب می تواند بهترین کاربرد را داشته باشد. یک درخشش زیبا بدون حالت چسبندگی که از ریشه زنجبیل و روغن های مغذی تهیه شده است و می توانی به صورت تنها یا روی رژ لبت از آن استفاده کنی. برق لب ها امروز بسیار در دنیای آرایشی ترندی هستند.

برق لب کلاژن ساز CHARLOTTE TILBURY

برند آرایشی شارلوت تیلبری یک برق لب جدید ارائه داده است که تقویت کننده لب و برجسته کننده قوی است که با استفاده از آن می توانی یک حمام کلاژن ساز برای لب هایت بگیری. روغن نارگیل این برق لب باعث نرمی لب ها و روغن نعنای آن باعث خنک کردن و گردش خون می شود.

ماسک لب Hollywood Skin

این ماسک لب را می توانی هم در خانه اسفاده کنی هم اینکه داخل کیف لوازم آرایشت در مسافرت با خودت ببری. عصاره های سبز موجود در این ماسک لب هایت را چند برابر بزرگ کرده. هیدروژل و روغن نعنای موجود در آن لب را بسیار نرم، شاداب و جوان می کند.

با استفاده از این روش ها می توانی بدون نیاز به تزریق فیلر و بوتاکس لب های طبیعی و حجیم داشته باشی از زیبایی اش لذت ببری.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۵ مدل کیف که در تمام زندگی کاربردی خواهند بود

آیا واقعا گلیسیرین مانند یک هیالورون ارزان قیمت عمل می کند

آیا بازیگران مشهور از ژل بوتاکس استفاده می کنند