زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کی برای تغییر فصل آماده است؟ عجله برای چیست؟! هنوز یک ماه طلایی تا آخر فصل بهار و رسیدن تابستان باقی مانده! پیش از اینکه کمد لباس هایت را برای رسیدن فصل تابستان آماده کنی و آیتم های خنک را جایگزین همه لباس های بهاری کنی، بهتر است به آخرین ماه بهار اجازه خودنمایی بدهی! ترندهای بهار ۲۰۱۹ در ماه خرداد ادامه دارند و ترکیبی از آیتم های کلاسیک و مدرن هستند که به استایل تو جلوه بی نظیری می دهند. به نظر می رسد این ترندهای بهار در فصل تابستان هم ماندگار باشند، آماده ای آن ها را با هم مرور کنیم؟

بلوزهای یقه مربعی:

همانطور که پیش از این هم گفته بودیم، یکی از ترندهای بهار ۲۰۱۹ بلوزهای یقه مربعی هستند که ساده باشند یا طرح دار، رنگی باشند یا خنثی، جذاب ترین انتخاب هستند و بر فرم گردن، استخوان ترقوه و بالای سینه تأکید زیادی دارند؛ به همین دلیل بالا تنه را کشیده تر نشان می دهند. ترکیب این بلوزهای جذاب با یک شلوار جین اسکینی فوق العاده است و برای استایل بهاری انتخاب خوبی به نظر می رسد. 

شلوارک های مدل دار:

شلوارها و شلوارک های گشاد یکی از خنک ترین ترندهای بهار ۲۰۱۹ هستند که جایگاه خود را در فصل تابستان هم حفظ خواهند کرد. این شلوارک های مدل دار، از بالا گشاد هستند و کمربندی پارچه ای دارند که بر فرم کمر تأکید می کند. انتخاب این مدل شلوارک ها برای دورهمی های بهاره فوق العاده است و در عین سادگی، جذابیت زیادی دارد. می توانی این شلوارک ها را با انواع بلوز و پیراهن ست کنی. بهتر است انتهای بلوز را داخل کمر شلوارک بگذاری تا فرم کمر این آِتم جذاب مشخص شود. 

بلیزر سفید:

بلیزر سفید با هر استایل و موقعیتی جور است! فرقی نمی کند برای یک مهمانی دورهمی آماده شوی یا بخواهی سر کار بروی؛ چون همیشه می توانی روی این آیتم ساده اما جذاب حساب کنی. ترکیب بلیزر سفید با انواع شلوار و دامن بی نظیر است و به دلیل رنگ روشنی که دارد با هر رنگ و طرحی ست می شود. 

کتانی های سفید:

کتانی های سفید فرا زمان هستند؛ اما مدتی است که به یکی از اصلی ترین ترندهای بهار ۲۰۱۹ تبدیل شده اند. می توانی با خیال راحت از این کتانی ها در انواع استایل استفاده کنی؛ آن ها را با هر دامن و شلوار و پیراهنی ست کنی و مطمئن باشی که انتخاب درستی داشته ای. می توانی سر تا پا سفید بپوشی یا از کتانی همراه با دامن پلیسه که ترند جذابی است استفاده کنی. ترکیب کتانی سفید با شلوار جین تیره فوق العاده است و استایلی کژوال اما همه پسند را برای تو به ارمغان می آورد. 

شلوار جین لبه ریش ریش:

این مدل شلوار جین لبه های ریش ریش دارد و معمولاً کوتاه است. همانطور که در مقاله ۶ ترند شلوار جین که در بهار ۲۰۱۹ فراگیر می شوند گفتیم، این یکی از بهترین ترندهای بهار ۲۰۱۹ است. شلوار جین همیشه انتخاب خوبی است و همه مدل های آن بی نظیر است. می توانی از این مدل های پاچه پاره یا ریش ریش خریداری کنی یا خودت دست به کار شوی و شلوارهای قدیمی را بازیابی کنی.