زمان مطالعه : ۴ دقیقه

می توان گفت که کفش عروسی تاثیر زیادی را بر روی استایل عروس و چشم گیر نشان دادن لباس او ایفا می کند. شاید تصور کنی که به دلیل لباس های بلند عروسی، کفش قابل رویت نیست، اما بعدها با دیدن عکس های عروسی یا نمایان شدن آن حتی به مدت چند دقیقه به اهمیت کفش عروسی پی خواهی برد. در واقع همانند سایر اجزا نشان دهنده هویت و شخصیت عروس بوده و علاوه بر راحتی به ظاهر آن نیز باید توجه کرد. به یاد داشته باش که قبل از خرید کفش باید به مکان عروسی و میزان فعالیت خود نیز نگاهی بیاندازی. برای مثال یک صندل شیک برای عروسی های کنار دریا بهترین انتخاب است. در این مقاله به بررسی بهترین کفش های عروسی ۲۰۱۹ نگاهی می اندازیم.

خب با توجه به تعدد سلیقه ها، نوع مراسم، نوع لباس عروس و حتی درونمایه (تم) مراسم عروسی ما نمی توانیم دو تا کفش را معرفی کنیم و بگوییم الا و بلا فقط این دو جفت کفش برای عروس ها در روز عروسیشان مناسب هستند. به همین خاطر آمدیم چند دسته بندی از بهترین کفش هایی که می توانی برای مراسم عروسی ات انتخاب کنی را برایت جمع آوری کرده ایم و کاربرد هر کدام را هم گفته ایم تا وسط این همه سر شلوغی هایت بتوانی همه کفش های ایده آلی که می توانی در مهم ترین روز زندگی ات بپوشی را همینجا انتخاب کنی. پس در ادامه مطلب همراه من باش تا بهترین کفش های عروسی در سال ۲۰۱۹ را با هم ببینیم.

سفید های جذاب

خب معلوم است که گروه اول کفش های معروف سفیدی هستند که همه آن ها را به کفش های عروس می شناسند. در میان این همه کفش های سفید و جذاب با توجه به نوع لباست چند طرح شیک و همیشگی وجود دارند؛ به عنوان مثال کفش های ساده از جنس ساتن با پارچه ای براق و پاشنه ای پهن یکی از شیک ترین انتخاب ها برای عروس هایی با لباس بلند و پف دار است که اگر دامنشان را هم بالا زدند در عکس ها کفش هایشان به زیبا ترین حالت ممکن جلوه کند. مورد بعدی کفش های صندل پاشنه جدا هستند که فقط یک بند باریک روی پا قرار دارد. کفش های سفیدی که با جواهر کار شده اند یکی از بی نظیر کفش های رویایی است که هم برای عکس خوب هستند و هم با لباس عروس های کوتاه. این جواهر و سنگ ها می توانند در قسمت پشت کفش باشند یا شبیه یک پاپیون ظزیف و زنانه روی کفش. اگر لباس عروس بلندی داری پیشنهاد می کنم که در طول مراسم از این کفش ها استفاده نکنی چون آنقدر ها هم راحت نیستند.

نود های پرکاربرد

اگر تو جزو آن دسته از عروس هایی هستی که می خاهی از کفش عروسی ات بعد ها هم استفاده کنی پیشنهاد من به تو یک جفت کفش پاشنه بلند به رنگ های نود و جذاب است که به انتخاب تو، نوع لباست و قدی که داری می تواند یک کفش صندل پاشنه بلند نود باشد یا یک کفش چرمی ساده با پاشنه پهن و کوتاه؛ بی نظیر است.

گیپوری های رویایی

کفش های گیپوری با رنگ های سفید و شیری خصوصا برای لباس عروس های پرنسسی و ماهی بسیار جذاب و زنانه است. این کفش های شیک و جذاب برای آن دسته از عکس هایت که از اکسسوری های روز عروسی ات گرفته می شود فوق العاده جذاب می شود.

متالیک های درخشنده

آن دسته از عروس هایی که مثل من عاشق درخشش و هر چیز برق داری هستند می توانند از کفش های متالیک با رنگ های رز گلد روشن یا حتی نقره ای استفاده کنند. این کفش ها در ترکیب با لباس های ساده، پیراهن های کوتاه و مینیمال با یک تور بلند بسیار جذاب است.

آبی روشن و سیندرلایی

برای مراسم فرمالیته مراسم های مختلف با توجه به آدام و رسوم مختلف ک قبل از عروسی برگزار می شود یا حتی خود مراسم عروسی که سبک آن وینتیج یا کژوال باشد یک جفت کفش ساتن آبی روشن می تواند گزینه فوق العاده ای باشد. با توجه به نوع لباس عروست می تواند این کفش بندی باشد یا ساده و یا حتی با سنگ های درخشان تزیین شده باشد.