زمان مطالعه : ۳ دقیقه

بی شک هیچ خانمی نمی تواند از محصولات مراقبت از پوست و زیبایی چشم پوشی کند به ویژه اگر آن ها جدید ترین و بهترین های سال ۲۰۱۹ میلادی باشند. به همین منظور در این مقاله می خواهم محصولات زیبایی و مراقبت از پوستی را به شما معرفی کنم که به تازگی به بازار ارائه شده اند و از دید مجله Glamour بهترین محصولات در نوع خود به حساب می آیند.
کنجکاو نشدی این محصولات زیبایی مراقبت از پوست کدام ها هستند پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

مجله Glamour هر ماه محصولات زیبایی و مراقبت از پوستی که به تازگی به بازار عرضه می شوند را بررسی کرده و از میان آن ها بهترین را معرفی کنند. ادیتور های این مجله به شخصه این محصولات را استفاده می کنند و پس از اطمینان آن ها را به عنوان بهترین و جدید ترین محصولات مراقبت از پوست معرفی می کنند.

در ادامه تو را با چهار نمونه از این محصولات آشنا می کنم.

بالم چشم Kopari Starry

بالم چشم Kopari Starry حاوی روغن نارگیل است که رطوبت مورد نیاز را برای ناحیه دور چشم هایت فراهم می کند. بافت لطیف و خامه ای این بالم چشم علاوه بر مرطوب کردن، زیر چشم ها را برای استفاده از کانسیلر آماده می کند. همچنین کافئین موجود در آن، پف چشم ها را برطرف کرده و عصاره هلو آن پوست را شاداب می کند.

سرم درخشان کننده پوست Glow Recipe Pineapple-C Brightening Serum

سرم درخشان کننده پوست Glow Recipe Pineapple-C Brightening Serum به لطف ترکیبات ویتامین C خود دوست داشتنی اش به تو کمک می کند که پوستی براق و درخشان داشته و منافذ باز پوستت را کوچک تر نشان می دهد. بوی مطبوع و طیف رنگی طلایی رنگ آن تو را افسون خود می کند.

بالم و پاک کننده صورت Drunk Elephant Slaai

بالم و پاک کننده صورت Drunk Elephant Slaai  را می توان به جرئت یکی از بهترین پاک کننده آرایش به حساب آورد. مصرف کنندگان آن اکثراً می گویند که همه چبز آن از بافت گرفته تا دسته بندی سبز رنگ و کیفیت آن را قبول دارند و به ویژه این که در استفاده از این پاک کننده هیچ گونه آلرژی و حساسیتی گزارش نشده است. بالم و پاک کننده صورت Drunk Elephant Slaai  به راحتی و با کم ترین سختی تمامی ارایش صورت تو را پاک کرده و پوستت را لطیف نگه می دارد در عین حال چربی اضافه بر روی آن به جا نمی گذارد.

دستمال پاک کننده صورت Belei

دستمال پاک کننده صورت Belei فاقد چربی است و. این محصول که در سایت آمازون و در بخش محصولات مراقبت از پوست این سایت هم بسیار پر طرفدار است. با یک تکه از این دستمال های پاک کننده می توانی به راحتی تمامی فاندیشن صورتت را هر چه قدر هم سنگین باشد پاک کنی. شاید تو هم تجربه استفاده از دستمال های پاک کننده ای را داشته باشی که پوستت را دچار سوزش و خشکی می کنند ولی با خیال راحت میتوان گفت که با دستمال پاک کننده صورت Belei از این خبر ها نیست.

نظرت در مورد این محصولات جدید مراقبت از پوست چیست؟ کدام یک را دوست داری امتحان کنی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

راهکار هایی برای داشتن بهترین پوست در سن ۴۰ – ۵۰ – ۶۰ سالگی

برای طرفداران مو های تیره: کیک شکلاتی (CHOCOLATE CAKE) ترند رنگ مو ۲۰۱۹

پر طرفدار ترین ریمل کدام است