زمان مطالعه : ۴ دقیقه

در مقاله پیش در مورد ترفند هایی برای حفظ مو های نقره ای – خاکستری ترندی خود را با هم صحبت کردیم  این که یکی از مؤثر ترین روش ها برای این کار استفاده از شامپو های ضد زردی رنگ مو است که به شامپو های بنفش هم شناخته می شوند. همچنین، علت زرد شدن مو های نقره – خاکستری و دلیل این که این مدل شامپو ها می تواند تناژ سرد رنگ مو های ترندی سال ۲۰۱۹ میلادی را حفظ کند را با تو در میان گذاشتم. در این مقاله در ادامه می خواهم چند مورد از بهترین شامپو های ضد زردی بنفش را به تو معرفی کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

شامپو Matrix’s Total Result So Silver

شامپو Matrix’s Total Result So Silver یک شامپو قوی است که در بهترین سالن های زیبایی سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این شامپو علاوه بر این که تمامی طیف های رنگی که به سمت زردی گرایش پیدا کرده است را پوشش می دهد بلکه دوباره مو هایت را نرم، درخشان و براق می کند. رایحه دلپذیر شامپو دیگران ویژگی بوده که آن را محبوب کرده است.

شامپو O&M’s Conquer Blonde Silver

اگر برایت مهم است از شامپو ضد زردی استفاده کنی که کاملاً طبیعی باشد، شامپو O&M’s Conquer Blonde Silver یکی از بهترین گزینه های پیش رویت می تواند باشد. این شامپو از عصاره لیمو ترش و آلوئه ورا تهیه شده و طیف های رنگی زرد که بر روی مو های خاکستری تو خودنمایی می کند را برطرف خواهد کرد. این شامپو طبیعی برای تقریباً هر نوع مویی مناسب است.

شامپو Clairol’s Shimmering Light

اگر دنبال یک شامپو بنفش مؤثر می گردی که قیمت مناسبی هم داشته باشد، شامپو Clairol’s Shimmering Light یکی از بهترین گزینه ها برای تو محسوب می شود. هم ویژگی ها هم هست که این شامپو را بسیار پر طرفدار کرده است. در ضمن ترکیبات سرشار از پروتئین این شامپو ضد زردی موجب تقویت و البته لطیف تر کردن بافت و ساقه مو های رنگ شده تو می شود.

شامپو Amika

یکی از شامپو های ضد زردی مو که در بین مشتریان فروشگاه های Sephora بسیار طرفدار دارد شامپو Amika است؛ ولی علت این محبوبیت چیست! ساختار بنفش این شامپو علاوه بر پوشش دهی تناژ زرد ایجاد شده روی مو هایت، خشکی و انعطاف ناپذیری ساق مو هایت را برطرف کرده می کند. این شامپو به لطف ترکیبات اقیانوسی خود سرشار از ویتامین های A, D, E, B، آمینو اسید های مفید و مواد معدنی است که مو هایت را تقویت کرده و سالم نگه می دارد. 

شامپو Klorane

اگر دنبال یک شامپو بنفش گیاهی عالی برای رفع زردی مو های خاکستری جذابت می گردی، شامپو ضد زردی که برند گیاهی Klorane ارائه داده است می تواند یکی از گزینه های انتخابی تو به حساب بیاید. این شامپو که پایه طبیعی دارد روی مو های خاکستری، نقره ای و حتی سفید غوغا می کند و ردی از تن زرد ایجاد شده روی مو هایت پس از چند نوبت حمام از خود باقی نمی گذارد.

شامپو Dry Bar’s Blonde Ale

شامپو Dry Bar’s Blonde Ale یکی از بهترین شامپو های بنفش موجود محسوب می شود که علاوه بر عملکرد اصلی خود یعنی رفع زردی، مو های بلوند، خاکستری، نقره ای یا سفید تو را نرم و درخشان می کند. این شامپو با ترکیبات منحصر به فرد خود از رنگدانه های بنفش، عصاره لیمو ترش، بابونه و کراتین هیچ تن گرمی را روی مو هایت نگه نمی دارد.

شامپو Alchemic Silver

استفاده از شامپو Alchemic Silver به خانم هایی توصیه می شود که مو های ضعیف دارند یا تعداد مو هایی که به طور طبیعی خاکستری یا سفید شده در آن ها بالا است. این شامپو مو های تو را تقویت کرده، از زردی آن جلوگیری کرده و آن ها را درخشان و نرم نگه می دارد. همچنین به لطف پروتئین شیر موجود در ترکیبات شامپو مو هایت را مرطوب و انعطاف پذیر نیز می کند.

کدام یک از شامپو های معرفی شده در این مقاله را دوست داری امتحان کنی؟ تو از چه شامپوی بنفش ضد زردی برای مو هایت استفاده می کنی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترند موی بافته شده امسال به شدت فراگیر می شود

اشتباه هایی که می تواند رنگ موهایت را کدر و بد رنگ کند

مدل مو های پیشنهادی برای جوان تر دیده شدن