زمان مطالعه : ۴ دقیقه

ریمل، به عنوان یکی از مهم ترین محصولات آرایشی، طرفداران بی شماری دارد و جزو مهم ترین و جذاب ترین لوازم آرایش محسوب می شود. والا به خدا انقدر این مورد کاربردی است که دقیقا برابری می کند با کرم پودر. تو بیا یک بار فقط ریمل بزن ببین چشم هایت چه جذابیتی پیدا می کند. ریمل ها تنوع بی حد و حصری دارند و با کاربرد های مختلفی به بازار عرضه می شوند؛ اما در این بین، برخی از آن ها به دلیل کیفیت یا ماندگاری بالا، بیشتر از سایرین مورد استقبال قرار می گیرند. در ادامه پرطرفدارترین و بهترین ریمل های سال را معرفی می کنیم:.

ابتدا با هم بهترین ریمل های سال ۲۰۱۹ که از نظر مجله elle رتبته بندی شده اند را بررسی می کنی و سپس به معرفی برخی از پرطرفدار ترین ریمل هایی می پردازیم که در طول سال های سال طرفدارانشان را حفظ کرده اند.

هر گاه صحبت از ریمل های جذاب می شود هر کس با توجه به توقعی که دارد ممکن است به نظرش یک برند خاص بهترین ریمل باشد. برخی ها می خواهند ضد آب باشد، برخی دیگر توقع حجیم شدن و مشکی کردن مژ هه ایشان را دارند و برخی هم توقع بلند شدن مژه ها. اما اینجا می خواهیم در مورد بهترین ریمل هایی صحبت کنیم که برخی از آن ها جزو بهترین برند های داروخانه ای هستند که در بلند کردن و زیبا کردن مژه هایت بسیار تاثیر گذار است.

ریمل بنفیت که جزو یکی از برند های پر طرفدار آرایشی است، یکی از ریمل های خوب سال ۲۰۱۹ شناخته شده است. این ریمل که به راحتی از فروشگاه های سفورا قابل تهیه است می تواند جذابیت خاصی به مژه هایت ببخشی.

ریمل برند اربن دی کی بدون اینکه از روی مژه هایت بریزد می تواند ظاهر فوق العاده ای بدون نیاز به مژه های مصنوعی به مژه هایت بدهد.

برند بعدی که احتمالا همه ما تا به حال اسم آن را شنیده ایم و در نقد های آرایشی تن رادیده ایم ریمل باحال و جذاب از برند توفیسد است. این ریمل که لیمتد ادیشن های بسیار جذاب با پکیج های جذاب تری دارد جزو یکی از ریمل های پر مصرف و راضی کننده ای است که در سال ۲۰۱۹ بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفت. این ریمل حجم دهنده بوده و می تواند مژه هایت را خیلی طبیعی پرشت و مشکی کند و حالتی به مژه هایت می دهد که هیچ نیازی به فرمژه نداری.

ریمل های برند لانکوم که همیشه جزو ریمل های مطرح در دنیای آرایشی بوده اند باز هم جزو لیست بهترین ریمل های سال ۲۰۱۹ شناخته شده است. برخی از منتقدین بر این عقیده هستند که اگر قرار باشد در کیف لوازم آرایشت فقط یک وسیله آرایشی داشته باشی بی شک آن چیزی نباید باشد جز همین ریمل لانکوم مدل هیپنوز؛ که می تواند مژه هایت را به طور نامحسوس جذاب و خوش حالت کند.

ریمل شنل، پرطرفدار بعدی امسال است. لوازم آرایش برند شنل همیشه در بین افرادی که آرایش های شیک می کنند بسیار پرطرفدار است خصوصا رژ لب های این برند و حال جای تعجبی ندارد که ریمل این برند جزو برترین ریمل های سال باشد. فقط کافیست یک بار این ریمل را روی مژه هایت بزنی تا فر شدن مژه ها و جذاب تر شدنشان را به چشم ببینی.

ریمل معروف و زرد رنگ برند میبلین که فکر نکنم کسی اسم آن را نشنیده باشد و در ایران هم به راحتی می توان یان را تهیه کنی، جزو ریمل های برتر سال ۲۰۱۹ شناخته شده است. این ریمل جزو یکی از پر طرفدار ترین ریمل ها با قیمت مناسب است که می توانی برای آرایش ای روزانه ات از آن استفاده کنی.

Lancôme Hypnôse Mascara

L’Oréal Telescopic Original Mascara

Urban Decay Perversion Mascara

​Guerlain La Petite Robe Noire Black Lashdress Mascara​

Maybelline The Falsies Push Up Angel Mascara

L’Oréal Voluminous Lash Paradise Mascara

Lancome Grandiôse Wide-Angle Fan Effect Mascara

Elizabeth Arden Grand Entrance Mascara

Dior Diorshow Pump ‘N’ Volume Mascara

CoverGirl The Super Sizer Fibers Mascara

Clinique Lash Power Flutter-to-Full Mascara