زمان مطالعه : ۳ دقیقه

می توان گفت که ریمل یکی از پر طرفدار ترین محصولات آرایشی به حساب می آید و به چشم ها جذابیت و زیبایی بیشتری می بخشد. تقریباً همه ما خانم ها به صورت روزانه از ریمل استفاده می کنیم. ریمل های ضد آب همان گونه که از اسمشان مشخص است به سختی پاک می شوند و اکثر خانم های شاغل یا خانم هایی که مدت زیادی را در طول روز در بیرون منزل به سر می برند استفاده از این مدل ریمل ها را ترجیح می دهند. از آن جایی که این مدل ریمل ها مقاومت بیشتری دارند، در صورت استفاده از راه های نا مناسب در هنگام پاک کردن آن ها به مژه ها آسیب جدی وارد می شود به همین منظور در این مقاله می خواهم چند راهکار موثر برای پاک کردن ریمل های ضد آب را به تو معرفی می کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا بدانی بهترین روش ها برای پاک کردن ریمل های ضد آب کدام ها هستند که هم به مژه ها و هم پوست حساس اطراف چشم هایت آسیبی نمی رسانند.

محلول پاک کننده آرایش چشم

کافی است کمی از محلول را بر روی پد ریخته و در حالی که چشم ها بسته است، بر روی مژه ها به مدت چند ثانیه قرار داده و بعد به آرامی با حرکت پد از بالا به پایین ریمل را پاک کنی.

روغن نارگیل یا روغن بادام

یکی از موثر ترین و بهترین روش ها برای پاک کردن آرایش استفاده از روغن های طبیعی نظیر روغن بادام شیرین یا روغن نارگیل است. با استفاده از این روغن های طبیعی و پنبه کتان می توانی مانند روش قبل ریمل را به راحتی پاک کنی.

شامپو بچه

کمی شامپوی بچه را بر روی مژه ها زده و بعد با یک پنبه یا دستمال کتان خیس آن را با آرامی پاک کن.

میسلار واتر

پاک کننده های میسلار واتر دارای فرمولاسیون و ساختاری هستند که به چشم ها آسیبی نمی رسانند. فقط لازم است به همراه آن ها از پد های آرایشی استفاده کنی تا بهترین نتیجه کسب شود.

گلاب

گلاب یک پاک کننده طبیعی پوست به شمار می رود که در پاک کردن آرایش دور چشم و به ویژه ریمل می توانی از آن استفاده کنی. یک پد آرایشی را به گلاب آغشته کن و مانند روش اول کمی بر روی مژه ها فشار بده و صبر کن سپس با یک حرکت از بالا به پایین ریمل را پاک کن.

نظرت در مورد راهکار هایی که در این مقاله به عنوان بهترین روش ها برای پاک کردن ریمل های ضد آب معرفی شده است، چیست؟ از کدام ها پیش تر نیز اطلاع داشتی و به این منظور از آن ها بهره می بردی و کدام ها برایت تازگی داشت و بار اول بود که در موردش می شنیدی و دوست داری حتی برای یک بار هم شده ان را امتحان کرده و اثر بخشی اش را بسنجی؟ به نظر تو بهترین روش پاک کردن ریمل ضد آب در میان روش های ذکر شده در این مقاله چیست؟ چه ترفند های دیگری را برای پاک کردن ریمل می شناسی که در این مقاله به آن اشاره ای نشده است ولی تو از نتیجه آن راضی هستی؟ نظرات و تجربیاتت را در این باره با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

مراقبت های کلیدی بعد از کاشت مژه

رایج ترین اشتباهات هنگام ریمل زدن

بهترین مواد طبیعی برای پر پشت شدن ابرو ها