زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مایکل کورس خود را محرک روح و حالت می داند؛ حتی اگر نگاهی اجمالی به مجموعه بهار تابستان سال آینده از این برند بیندازیم به وضوح می توانیم این قضیه را ببینیم. استفاده از پارچه های حریر گلدار و خوش آب و رنگ که می تواند به خوبی حال و هوای خنک و ساحلی را منتقل کند. در این روزهای تیره و ناخوشایند طراحان مد سعی بر این دارند تا با انواع پارچه و طرح حس شادی، سر زندگی و امید را منتقل کنند. مایکل کورس هم از این مجموعه مستثنی نیست؛ او هیجان و شادی انتقال دهنده اش را در ساحل پیدا کرد و با ارائه دادن لباس هایی ساحلی و خنک این حس را تکمیل کرد.

منبع عکس: vogue

او برای مجموعه “ready to wear” بهار تابستان سال بعد که اخیرا در هفته مد نیویورک روی صحنه رفت، از کیف های بزرگ و صندل های دو بنده با لژی یک سره و پهن در کنار پارچه های لطیف و رنگی استفاده کرده است.

منبع عکس: vogue
منبع عکس: vogue

استفاده از برش های آزاد، چین برای لبه آستین، پاچه شلوار و لبه دامن بسیار در این مجموعه روی صحنه کت واک هفته مد نیویورک به چشم می خورد. پارچه های ریش ریش برای لباس و کیف از جمله دیگر المان هایی بود که در این مجموعه به چشم می خورد.

منبع عکس: vogue
منبع عکس: vogue
منبع عکس: vogue

کیف‌ ها و صندل‌ هایی با لژ حصیری و کنفی گزینه ‌ای است که می‌ توانی گوشه ذهنت نگه‌ داری و برای بهار و تابستان سال آینده از آن استفاده کنی. رنگ‌های سبزآبی، سرخابی و نارنجی بسیار در این مجموعه به چشم می خورد؛ پس اگر لباس و پارچه هایی با این گروه رنگی داری حتما آن ها را برای سال آینده نگه دار که قرار است حسابی بهار مان را بسازد.