زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فصل ها می آیند و می روند و ترندهای جدید جایگزین مدل های قدیمی می شوند! اما در این میان برخی از آیتم ها هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند و همیشه می توانی با خیال راحت از آن ها استفاده کنی. امروز می خواهیم در مورد ترند کت پاییز و زمستان امسال صحبت کنیم که یک مدل جدید نیست و سال هاست در کمد لباس های ما جا خوش کرده است. به این مدل کت جذاب و ترندی، بمبر کت bomber می گویند. در طراحی و دوخت بمبر کت، ترکیبی از متریال های چرم، جیر، پوست حیوانات و… به کار می رود و این مدل کت ها معمولاً در رنگ های مختلف دیده می شوند. می توانی با خیال راحت از این مدل کت چرم و جیر در استایل خیابانی پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ استفاده کنی و مطمئن باشی که انتخاب شایسته ای داشته ای. می دانی چطور باید با این مدل کت استایل کنی؟

می توانی یک بمبر کت شتری رنگ را با شلوار چهارخانه که ترند امسال است ست کنی و یک کیف شتری کوچک را برای تکمیل استایلت به دست بگیری. بوت سفید که هیچوقت از مد نمی افتد، برای تکمیل این ترکیب فوق العاده است. 

یک بمبر کت نسکافه ای در ترکیب با شلوار پارچه ای خاکستری گشاد و بلند و بوت نوک تیز مشکی، استایل نیمه رسمی – نیمه کژوال را برای تو به ارمغان می آورد که برای فصل پاییز فوق العاده است. 

ترکیب بمبر کت قهوه ای ساده با شلوار جین، امن ترین انتخاب برای استایل خیابانی پاییز و زمستان امسال استو این ترکیب هیچ وقت تکراری نمی شود چون اساساً کت چرم و شلوار جین چنین خصلتی ندارند. برای تکمیل این استایل از بوت قهوه ای و کیف جیر غافل نشو. 

همان ترکیب بمبر کت با شلوار جین گشاد مام استایل و بوت مشکی در این مدل هم دیده می شود. شلوار مام استایل جذابیت بی نظیری دارد که به همراه این مدل بوت ساده و مشکی، جذاب تر هم شده است. 

بمبر کت ها مدل ها و رنگ های زیادی دارند و این به سلیقه تو بستگی دارد که به سراغ کدام مدل از آن ها بروی. می توانی از رنگ های تیره تر استفاده کنی که ست کردن آن ها با آیتم های مختلف ساده تر است، می توانی به سراغ رنگ های روشن بروی که امسال هم حسابی ترند هستند و برای ترکیب شدن با شلوار جین رنگ مشکی بسیار ایده آل هستند. می توانی این بمبر کت را با شلوار بپوشی یا حتی با دامن ست کنی. همه چیز به میل و سلیقه تو بستگی دارد. اما یادت باشد نیازی نیست برای ست کردن آن ها سخت بگیری. می توانی با خیال راحت ترکیب های مختلف را امتحان کنی. یادت باشد نیمی از خوش استایل بودن، به توانایی ترکیب کردن آیتم ها و خلاقیت به خرج دادن مرتبط است! خودت را از ترکیب های جدید محروم نکن. 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

استایل خیابانی پاییز ۲۰۱۹ به پیشنهاد دختران ایتالیایی

استایل پاییزی با بهترین ترندهای ۲۰۱۹

چند پیشنهاد برای استایل خیابانی آخر هفته پاییزی