زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هر سال هشتم ماه نوامبر برند اچ اند ام “H&M” با یک برند لوکس محصولات مشترک تولید و به صورت محدود به بازار عرضه می کند. اگر یادت باشد چند سال پیش هم با برند بالمان محصول مشترک عرضه کرد. امسال برند اچ اند ام با برند ایتالیایی موسکینو وارد بازار شد.

امروز هم ۸ نوامبر ۲۰۱۸ است و مردم از شب قبل پشت در فروشگاه هایی که این محصولات را عرضه می کنند صف کشیدند تا به محض باز شدن فروشگاه کالاهای دلخواهشان را با قیمت مناسب تر خریداری کنند. از آنجایی که برند موسکینو بر خلاف اچ اند ام جزو برندهای فست فشن و ارزان قیمت نیست به همین دلیل وقتی محصولات مشترکی با برندهای فست فشن مانند همین اچ اند ام خودمان تولید می کند طبیعتاً قیمتش بسیار پایین تر آمده و قابل خرید برای قشر بیشتری از جامعه می شود. خوب است دیگر، طرفدار موسکینو باشی، اسم برند هم روی محصول باشد، از قضا اورجینال هم باشد و قیمتش هم کم تر شده باشد، دیگر چه می خواهی؟ ولی خب باید پی شلوغی و صف و چندین ساعت ایستادن را به تنت مالیده باشی چون این محصولات تولید انبوه نیستند و در همه نمایندگی ها به فروش نمی رسند. در این مجموعه به راحتی می توانستی ترندهای این فصل و فصل آینده را مشاهده کنی؛ استفاده از لوگو در زیورآلات، زنجیر، طرح پوست حیوانات و ترکیب رنگ های مشکی و طلایی با یکدیگر از جمله موارد دیده شده بود.

اگر تو هم امروز جزو افرادی بودی که موفق به خرید کالاهای دلخواهت شده ای مبارکت باشد و از طرف منودلیار هم که دلش پیش بعضی از این محصولات گیر کرده، حسابی یک دل سیر خرید کن و لذت ببر.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

پرفروش ترین عطرهای سال ۲۰۱۸

برای تو خانم شاغل: چگونه سریع و بدون استرس صبح از منزل خارج شوی

۶ کیف که در طول تاریخ مد ماندگار شدند