زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ویکتوریا بکهام برند آرایشی خود را راه اندازی کرد. بله برند پر طرفدار ویکتوریا بکهام (همسر دیوید بکهام) که به طراحی های ساده (مینیمال) و تک رنگ معروف است پس از چند سال فعالیت در دنیای فشن مانند هر برند دیگری رشد کرده و حالا خط تولید لوازم آرایش و محصولات زیبایی اش را راه اندازی کرده است. پس از همکاری های مختلف این برند با برند آرایشی استی لادر (Estée Lauder) حالا ویکتوریا تصمیم گرفت پر طرفدار ترین و پر سود ترین محصولات در دنیای تجارت یعنی همان لوازم آرایش را با برند خودش راه اندازی کند. حدودا یک سال پیش ویکتوریا خبر از راه اندازی این خط تولید از محصولات زیبایی و عطر را در یک مصاحبه که در فیس بوک منتشر شد، اعلام کرد و حالا دوباره این خبر را بعد از یک سال در اینستاگرام خود اعلام کرده است. حرکت از دنیای مد به سمت دنیای زیبایی تا کنون دور از ذهن نبوده و به نوعی آرایش و زیبایی هم زیر مجموعه فشن محسوب می شود.

محصولات زیبایی ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام مخفف اسم خودش یعنی VB را برای برند زیبایی خود انتخاب کرده در حالی که این محصولات احتمالا گران قیمت هنوز برای فروش توزیع نشده و دستمان به آن ها نرسیده است؛ پس فعلا می توانیم فقط صدایشان کنیم. تا به حال هر محصول آرایشی که از همکاری این برند با کمپانی بزرگ “استی لادر” تولید می شد ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش می رسید و تمام می شد. محصولات قبلی بیش از ۲۰ نوع محصول مختلف از جمله انواع سایه های چشم، خط چشم، رژ لب و هایلایتر بودند.

ویکتوریا اعلام کرد: «من می خواهم به زنان همه محصولات آرایش و مراقبت پوست که ان ها نیاز دارند و من می توانم به خوبی آن ها را انجام بدهم را پیشنهاد کنم. چیزی که من در زندگی ام نیاز دارم و از آن لذت می برم.»

ویکتوریا در راه اندازی این مجموعه از از آرایشگر معروف “Sarah Creal” که به خوبی از همکاری ویکتوریا با “استی لادر” آگاه است و خواسته آن ها را می داند، کمک گرفت و با او در این زمینه مشورت کرد.

حدودا از یک سال قبل ویکتوریا کانال یوتوب را که در دسترس همگان باشد به راه انداخت و در این شبکه نه تنها از لحظات پشت صحنه بلکه آموزش های مختلفی برای زیبایی و ترفند های آن را با طرفدارانش به اشتراک می گذاشت. او مطابق با خواسته مخاطبانش از ترند های روز برای جذب مخاطب استفاده می کرد که همه این ها مقدمه ای بود برای آغاز خط تولید محصولات زیبایی این برند و معرفی آن ها.

محصولات زیبایی برند VB قرار است در سال ۲۰۱۹ یعنی همین امسال عرضه شود. این محصولات شامل لوازم آرایش، محصولات مراقبت از پوست و لوازم جانبی مثل عطر می شود که به زودی از وبسایت رسمی این برند و شعبه های آن قابل خریداری است.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کدام ترندهای بهار ۲۰۱۹ برای همه موقعیت ها مناسب و چشمگیر هستند

ترند آرایش بهاری سایه های آبی روشن

در تابستان امسال مو هایت را رنگ پاستلی کن