زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فرقی نمی کند که طرفدار لباس های ساده باشی، همیشه از طرح های کلاسیک مثل راه راه و چهارخانه استفاده کنی یا دوست داشته باشی ترند های تازه را امتحان کنی، چون این ۵ ترند طرح که قرار است در تابستان ۲۰۱۹ خوش بدرخشند، برای هر استایل و سلیقه ای جذاب و دوست داشتنی خواهند بود. بهتر است با اعتماد به نفس باشی و سعی کنی از حاشیه امنی که دور خودت کشیده ای بیرون بیایی! با این طرح های جذاب و تابستانی، همه چشم ها را به خودت خیره خواهی کرد. 

طرح میوه ها و سبزیجات:

فصل تابستان گرم است و همه ما به دنبال راهکارهایی هستیم تا خودمان را خنک کنیم. چه چیزی بهتر از لباس هایی که طرح میوه و سبزیجات تازه دارند؟ لبمو، گوجه فرنگی و آووکادو، همه ما را به یاد مزرعه های خنک و سبز می اندازند و قرار است با نشستن روی لباس های تابستانی، ما را با خود به این خنکی ها دعوت کنند. می توانی این ترند طرح جذاب را با انواع طرح های کلاسیک یا هندسی و ساختارمند ست کنی یا به سراغ آیتم های ساده، اکسسوری های چرمی و صندل های تخت تابستانی بروی. 

طرح پوست حیوانات:

طرح پوست حیوانات هنوز هم یکی از محبوب ترین ترندهاست و قرار نیست ما را رها کند. تمام طرح های پوست حیوانات در تابستان خودنمایی می کنند: گورخری، پوست ماری، پلنگی و…، همه جذاب و چشم نواز هستند و می توانی از سر تا پا با آن ها استایل کنی. ترکیب آیتم هایی با طرح پوست حیوانات با طرح راه راه بی نظیر است! از این ترند جذاب غافل نشو. 

گل های گرمسیری:

حتماً دیده ای که در مناطق ساحلی مثل هاوایی طرح های گرمسیری چقدر طرفدار دارند. خب، فصل تابستان است و گرمای هوا! اگر فرصت رفتن به سواحل هاوایی را نداریم، می توانیم با این ترند طرح استایل کنیم و خوش باشیم. بهتر است بلوزهایی با طرح گرمسیری را با یک شلوار ساده و سفید ست کنی یا به سراغ پیراهن های گلدار بروی. 

گل های ریز:

آیتم های گلدار امسال ترند شده اند و این شاید جذاب ترین ترند طرح تابستان ۲۰۱۹ باشد که طراوت و زیبایی فوق العاده ای دارد و ما را به یاد دشت و دمن و باغ و بوستان می اندازد. بهتر است طرح های گلگلی را انتخاب کنی که ریز تر هستند . در آن ها از رنگ های روشن و پاستلی استفاده شده است. رنگ های درخشان و جلوه گر چندان مورد توجه نیستند. بهترین کار این است که یک پیراهن ماکسی را با صندل های تبستانی ست کنی و از خنکی و جذابیت این استایل لذت ببری! 

طرح تای دای:

چند وقتی است که در مورد طرح تای دای با هم صحبت می کنیم و مطمئنم به خوبی می دانی که این ترند طرح قرار است حالا حالا ها همراه ما باشد. سعی کن از آیتم های ساده اما مدرن به همراه طرح تای دای استفاده کنی و با بلوز تای دای دامن چرم کمر بلند اسکینی یا شلوارهای جین اسکینی را ست کنی. می توانی هم زمان از چند آیتم با طرح تای دای استفاده کنی و به سراغ مدل هایی با سایه رنگ های مختلف بروی؛ البته اگر به رنگین کمان علاقه داری!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

کدام طرح ها در تابستان ۲۰۱۹ روی بورس هستند

ترکیب طرح ها در استایل خیابانی ۲۰۱۹

معرفی چند لباس تابستانی ترندی و شیک برای استایل خیابانی