زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در جهان خاندان های سلطنتی بسیاری زندگی می کنند و گرچه اغلب آن ها سبک زندگی جالبی دارند، همه توجه ها به سمت خاندان سلطنتی انگلستان معطوف شده است. بحث استایل کیت میدلتون و مگان مارکل همیشه داغ است؛ اما بیا با دیگر زنان خاندان های سلطنتی جهان آشنا شویم و بررسی کنیم کدامیک از آن ها خوش استایل تر و شیک تر از عروس های انگلیسی هستند؟

ملکه رانیا از کشور اردن:

رانیا از والدین فلسطینی در کشور کویت به دنیا آمده و زمانی که همسر او عبدالله، در سن ۲۸ سالگی پادشاه اردن شد؛ او هم لقب جوان ترین ملکه جهان را به دست آورد. او به شدت طرفدار شبکه های اجتماعی است و به مسائل علمی – آموزشی، سلامتی، اجتماعی و… علاقمند است. از طرف دیگر او به گفتگوی فرهنگ ها اعتقاد دارد. او به شدت خوش استایل و خوشتیپ است و از جدیدترین طرح های برندها و ترندی ترین لباس ها استفاده می کند. یکی از برندهای مورد علاقه او، والنتینو است. 

شاهزاده دینا الجوانی عبدالعزیز از کشور عربستان سعودی:

این شاهزاده عرب در کالیفرنیا متولد شده و سال های اولیه زندگی اش را در کشورهای آسیای شرقی و آمریکا گذرانده است. پدر اقتصاددان او در دانشگاه های کلرادو و میشیگان تدریس می کرده است. در حوالی ۲۰ سالگی، شاهزاده دینا با شاهزاده سعودی به نام سلطان بن فحد بن ناصر بن عبدالعزیز ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۶ به عنوان اولین سر ویراستار مجله ووگ عربی انتخاب شد. او مدت زمان زیادی با این مجله کار نکرد اما نظریاتش در زمینه استایل خیابانی همچنان ادامه پیدا کرد و در این مورد، خودش به یک ستاره تبدیل شد. 

شاهزاده سیریواناواری ناریراتانا از کشور تایلند:

او دختر پادشاه فعلی تایلند است. ناریراتانا پای ثابت فشن شوهای هفته مد پاریس است. او طرفدار برندهای بالمین، شنل و دیور است و در این عکس هم لباسی از دیور به تن دارد. ناریراتانا از ترکیب کردن متریال های مختلف در استایل خود هراسی ندارد و در زمینه انتخاب لباس ریسک پذیر است. همچنین  ناریراتانا سوارکار قابلی است و اسبی به نام پرنس چارمینگ دارد. 

ملکه لتیزیا از کشور اسپانیا:

او خبرنگار و ژورنالیست بوده و در سال ۲۰۰۴ با پادشاه فیلیپ اسپانیایی ازدواج کرده است. لتیزیا در تمام مراسم های روزانه و مهمانی های شبانه خوش می درخشد. علاوه بر برندهایی چون کارولینا هررا و نینا ریچی که کار طراحی لباس های او را انجام می دهند، لتیزیا طرفدار پر و پا قرص برندهای اسپانیایی است.

در ادامه باز هم به معرفی زنان خوش استایل و خوشتیپ سلطنتی می پردازیم، با منودلیار همراه باش تا ببینیم کدام کشورها با نظام پادشاهی در جهان وجود دارند و کدام زنان سلطنتی با انتخاب های شیک خود در جهان مطرح هستند!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

رازهای زیبایی که ما از بانوان فرانسوی یاد می گیریم

پرنسس مارگارت: خوش پوش ترین عضو خاندان سلطنتی انگلستان

سلیقه زیبایی شناسی مردم نقاط مختلف جهان، متفاوت و گاهی عجیب است!