زمان مطالعه : ۳ دقیقه

Lacoste همان کروکودیل معروف که روی سینه پولو شرت های این برند گلدوزی شده، این بار به نحوی دیگر در دنیای مد قدم گذاشته است. Louis Trotter مدیر خلاقیت این برند روز قبل از برگزاری فشن شوی لاکاست در هفته مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ اعلام کرد که می خواهد این برند را گسترش دهد؛ پس خیلی هم دور از تصور نیست که این تمساح کژوال نشسته بر تی شرت ها را در قالب جدید لباس های رسمی و پیراهن ببینیم. Louis Trotter بعد از Felipe Oliveira Baptista مدیر خلاقیت قبلی این برند وارد لاکاست که که با توجه به پیشنیه کاری او این خلاقیت و تغییر ها از او انتظار می رود. او همیشه در جست و جوی تلفیق احساس مدرن با تجملات است و حالا با این طراحی جدید در برند Lacoste خبرساز شده است.

LACOSTE: کروکودیلی در طراحی جدید

طراح این برند می خواست مجموعه ای را طراحی کند که منعکس کننده لباس ها و پیراهن های روزانه باشد. انتظار تو از یک لباس روزانه چیست؟ اگر پاسخ از جانب برند لاکاست باشد می گوید تی شرت های کروکودیل دار هنوز هم انتخاب خوبی هستند اما این بار قرار است Trotter به این سوال پاسخ بدهد. در واقع او برای طراحی مجموعه جدید LACOSTE اجزای همان پولو شرت های کلاسیک را برداشته و جور دیگری سر هم بندی کرده که زاویه جدیدی از این برند را نشان می دهد.

چطور می توان پولو شرت را تبدیل به لباس رسمی کرد؟

انگار Louise Trotter این تی شرت ها را جوری کشیده است که شبیه یک پیراهن بشوند. همان یقه با همان لوگوی روی سینه اما این بار در سایز بزرگ تر و بلند تر. مانند همان پیراهن بژ یا سبز رنگ که با یک شلوار هم خانواده اش ست شده بود و در قسمت کمر از کمربند های نیمه پهن و اسپرت استفاده شده بود که قسمت بالای پیراهن دقیقا تداعی کننده پولو شرت های لاکاست بود و پایین کمربند هم شبیه یک دامن بلند و ساده. یقه و آستین این پیراهن ها الهام گرفته از همان تی شرت های کلاسیک بودند که سایه روشن های رنگی داشتند و همراه کمربند و لوگوی روی سینه متمایز شده بودند.

در استایل هایی دیگر از همین سبک طراحی که در هفته مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹/۲۰ در شهر پاریس به روی صحنه رفت، پیراهن هایی بلندی دیده می شد که قد آن ها به زمین می رسید. مانند همان پیراهن سفید یا بژ که در ترکیب با رنگ های بسیار تیره مانند سبز و آبی با کفش های تخت استایل شده بودند. این طرح ها شبیه همان لباس های دامن دار اسپرت برای ورزش تنیس بودند. Louise Trotter گفت که هدفش ارائه لباس های کژوال و ورزشی با ظرافت و زنانگی خاص بود که در قالب این لباس ها ظاهر شد. او معتقد است که این طراحی ها برای مشتریان مدرن و امروزی برند لاکاست هم مناسبند نه فقط برای ورزشکاران زمین تنیس.