زمان مطالعه : ۳ دقیقه

نمی دانم پروسه خانه تکانی کمد لباس هایت در بهار به قفسه یا کشوری اکسسوری هایت رسیده یا نه ولی از آن جایی که این قسمت را هم دیر یا زود مورد عنایت خانه تکانی قرار می گیرد، بهتر است دست به کار شوی اکسسوری هایی که دیگر طرفدار ندارند یا با استایل ها و تیپ هایی که برای بهار امسال در نظر گرفته ای هماهنگی ندارند را کنار بگذار و جای آن را با اکسسوری های جدیدی پر کن که از میان ترند های اکسسوری ۲۰۱۹ بیش ترین هماهنگی را با استایل های شخصی ات دارند.
به همین منظور در این مقاله می خواهم فهرستی از اکسسوری هایی را به تو معرفی کنم که دیگر طرفدار ندارند و از طرف دیگر جایگزین های آن ها را هم بیان کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

گردنبند های بزرگ مدل Bib با گوشواره های حلقه ای خاص جایگزین شدند

گردنبند های بزرگ مدل Bib به قدری جلوه گری می کردند که دست تو را برای اضافه کردن آیتم های دیگر به استایلت کاملاً می بستند. در بهار امسال به جای این مدل گردنبند ها، به سراغ گوشواره های حلقه ای بزرگ با طراحی های خاص و متنوع برو.

چوکر های پارچه ای جای خود را به اکسسوری های شخصی سازی شده می دهند

چوکر های پارچه ای نوستالژیک که ترند های پر طرفدار دهه ۹۰ و ۷۰ میلادی بودند، در بهار امسال با اکسسوری هایی جایگزین می شوند که شخصی سازی شده باشند از گردنبند های پلاک دار گرفته تا انگشتر ها یا دستبند هایی که به شکل حروف مختلف انگلیسی یا فارسی طراحی شده اند.

سنگ فیروزه جایگزین اکسسوری های فلزی مشکی رنگ می شوند

کم کم لازم است با اکسسوری های فلزی مشکی رنگ خداحافظی کنیم و به جای آن به سراغ اکسسوری هایی برویم که با سنگ فیروزه با آن رنگ دلفریبش در طراح ها و مدل های گوناگون و متنوع طراحی و ارائه شده اند.

به جای استفاده از چندین حلقه کوچک برای گوش یک گوشواره چشمگیر بزرگ استفاده کن

دوران این که از هر پیرسینگ که روی گوشت داری یک حلقه آویزان کنی دیگر به سر آمده است البته این مسأله بیش تر به سلیقه شخصی ات مربوط می شود ولی می توانی به جای آن از گوشواره های بزرگ جذابیت و منحصر به فردی استفاده کنی که جزو ترند های سال ۲۰۱۹ به شمار می روند. 

اکسسوری های ساده و معمول را با اکسسوری هایی جایگزین کن که طراحی منحصر به فرد و خیره کننده ای دارند

در بهار ۲۰۱۹ میلادی اکسسوری های ساده و معمول جایی ندارند؛ از طرفی دیگر اکسسوری هایی طرفدار دارند که طراحی خیره کننده و بی نظیری داشته باشند برای مثال برش های خاص سنگ روی آن ها کار شده باشد یا خلاقیت هایی در طراحی استفاده شده باشد که حالا حالا ها خسته کننده نخواهد شد.

نظر تو در مورد اکسسوری های قدیمی و جایگزین های آن ها چیست؟ تو کدام یک از اکسسوری های ارائه شده در این مقاله را می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

با اکسسوری های مورد علاقه ات استایل کرده و با #منودلیارمد در صفحه اینستاگرامت منتشر کن. منودلیار بهترین را به اشتراک گذاشته و جایزه می دهد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوص است آن را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترند های دستبند در بهار و تابستان ۲۰۱۹

پوشیدن جوراب با صندل ترندی که تکرار می شود

ترند عینک های پروانه ای