زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ترند اکسسوری پاییز و زمستان ۲۰۱۸

انتخاب صحیح اکسسوری و لوازم جانبی از اهمیت بالایی برخوردار است و تکمیل کننده استایل به حساب می آید. پس سعی کن همیشه یک المان برای تکمیل استایل خود داشته باشی. این خلاقیت توست که یک اکسسوری و علامت را تبدیل نشان و امضاء خودت کنی یا یک رنگ از استایلت را در لوازم جانبی تکمیل کننده آن استایل هم بیاوری. اکسسوری ها به طرز جادویی استایل تو را تغییر می‌دهند و به راحتی می‌توانی با یک ست لباس و فقط تغییر در لوازم جانبی و کوچک چند استایل متفاوت بسازی. از دیگر ویژگی‌های این کارهای جذاب این است که تو به وسیله آن‌ها می‌توانی رنگ را وارد استایل انتخابی‌ات کنی و لباست را از یک رنگی و یک نواختی در بیاوری، نیازی نیست حتماً رنگ در لباس تو باشد.

در هفته مد پاییز و زمستان سال ۱۹-۲۰۱۸ برخی اکسسوری ها به چشم می‌خورد که حتماً آن ها را تا سال آینده و اگر جزء ترندهای مورد قبول باشند تا مدت بیشتری خواهیم دید.

النگوهای بزرگ: النگوها، دستبندها و گوشواره‌های بزرگ در این فصل دوباره به فشن شوها برگشته و جای خود را در فصل جدید باز کرده‌اند. اگر باهوش باشی می‌توانی به راحتی به عنوان یک نکته قوت در استایل فصل پیش رو از آن استفاده کنی. مثلاً استفاده از این النگوهای پهن بر روی بلوزهای بافتنی و پلیورها می‌تواند بسیار ترندی شود. “الساندر مک کویین” و “بالنسیاگا” از جمله برندهایی بودند که در فشن شو آن ها به راحتی می‌توانستی این دستبندهای بزرگ را ببینی.

گوشواره‌های حلقه‌ای طلایی: گوشواره‌هایی طلایی رنگ با حلقه‌های بزرگ و طرح‌های گرافیکی از جمله اکسسوری های دیده شده در این فصل از هفته‌های مد، بود.

جواهرات بدن: در فشن شو برندهایی نظیر گوچی و ژکوموس زنجیرهای بدن و دستبندهایی که روی دست می ‌پیچد به چشم می‌ خورد که بعضی از آن ها پر زرق و برق و برخی دیگر طراحی مینیمال داشتند.

طوقه: گردنبندهای به شکل طوقه مدتی ست جزء ترند های پرطرفدار است که همچنان در این هفته‌های مد مربوط فصل پیش رو شاهد آن بودیم. برندهایی نظیر الساندرمک کویین و ایو سن لورن از این چوکرها به شکل حلقه‌های مینیمالیستی که الهام گرفته از دههٔ ۱۹۸۰ بود، استفاده کردند.

اکسسوری هایی با نشان واره (لوگو) برندها: شنل، دیور و فندی از جمله برندهایی بودند که با افتخار از اکسسوری هایی با طرح لوگوی خود بیشتر استفاده کردند. این اکسسوری ها که تا کنون نیز به چشم خورده بود و بارها انتخاب خود ما بود، امسال نیز ترند هستند مانند گوشواره یا گل سینه‌ هایی با لوگو برند شنل که همیشه جذاب هستند.

گردنبند روی لباس: استفاده از گردنبندهای بزرگ و حجیم بر روی لباس‌هایی با یقه‌ های بسته یا یقه اسکی به وضوح در این هفته‌ های مد به چشم می‌ خورد. گردبندهای چند رج که برای تابستان هم ترند هستند و با شومیزهای یقه هفت باز و پیراهن‌ های بدون یقه گزینه‌ ای جذاب و هوشمندانه به حساب می ‌آیند، گویا تا فصل آینده هم ادامه داشته و می‌توان از آن‌ ها بر روی لباس‌ های یقه اسکی استفاده کرد. این نوع استفاده از گردنبندها در مراسم برند هایی مانند “کلوئه” و “ورساچه” دیده می ‌شد.

کافیست چند عدد از این زیورآلات تهیه کنی و با خلاقیت خودت در استایل های مختلف آن ها را به کار ببری تا جز افراد پیشرو در استفاده از ترندها بشوی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

بهترین مدل های اکسسوری موی عروس ۲۰۱۸

کیف ساحلی با برند خودت را بساز

عینک های باریک