زمان مطالعه : ۳ دقیقه

امروز قصد داریم در مورد استایل پاییزی صحبت کنیم. استایل پاییزی هم باید به فکر سوز و سرمای ناگهانی هوا باشد و هم مراقب باشد با زیاد لباس پوشیدن، باعث گرمای بدن نشود. چند پیشنهاد خوب برای استایل پاییزی امسال با بهترین ترندهای ۲۰۱۹ را با هم مرور می کنیم. 

سر تا پا جین پوشیدن در سال ۲۰۱۹ ترند است. البته که آیتم های جین همیشه روی بورس هستند و هیچ وقت از مد نمی افتند! پس با خیال راحت یک کت جین کوتاه را با شلوار جین راسته ست کن و برای تکمیل این ظاهر تماماً آبی، از کفش و کیف چرم قهوه ای استفاده کن. 

آیتم های براق و متالیک امسال ترند هستند. درست است که اکثر ما رنگ های طلایی و نقره ای را به عنوان متالیک می شناسیم، اما حتی رنگ سیاه هم در برخی متریال ها می تواند حالتی براق پیدا کند. در این مدل شلوار که حالتی براق دارد، با شومیز کرم که به شلختگی پوشیده شده ست شده است. این مدل پوشیدن شومیز هم ترند است، یعنی نصف انتهای آن داخل شلوار و نیمی دیگر آزاد. 

لایه لایه لباس پوشیدن هم ترند خوب سال ۲۰۱۹ است که برای استایل پاییزی بهترین انتخاب است. ترکیب آیتم های مختلف و پوشیدن آن ها روی هم، به استایل بعد تازه ای می دهد. بهتر است برای این کار، یک دامن میداکسی را با پیراهت کوتاه ترکیب کنی و روی آن ژاکت بپوشی. برای تکمیل این استایل پاییزی، بوت مشکی بلند را فراموش نکن. 

استایل کردن با آیتم های موتور سواری هم عالمی دارد! این آیتم های مشکی رنگ، که ساده اما جلوه گر هستند، استایل را متفاوت می کنند و به سمت سبک راک می برند. اگر به استایل راک علاقه داری خوب است به سراغ این آیتم های مشکی بادگیر بروی و آن ها را با بوت پنچه گرد که امسال ترند است ست کنی. 

آیتم کلاسیک و همیشگی مثل کت شلوار یک دست و تک رنگ مدتی است ترند شده و چه بهتر از این که استایل پاییزی شیک و کلاسیکی داشته باشی؟ از انواع کت شلوار استفاده کن و تلاش کن بیشتر به سمت مدل های اورسایز بروی. آستین های گشاد و کت های نیمه بلند، در ترکیب با شلوار گشاد خوش می درخشند. از طرح راه راه یا طرح چهارخانه که امسال هم ترند هستند غافل نشو. 

ترکیب یک کت چهارخانه کرم رنگ با شلوار سفید گشاد و یک کیف دستی کوچک، برای استایل پاییزی ترندی بسیار ایده آل است. از طرح چهارخانه بیشتر استفاده کن و سعی کن آن را در رنگ ها و مدل های مختلف به کار بگیری. 

یک کت مشکی تا روی ران پا، به همراه بوت های جلوه گر مشکی که ریشه های آن از سبک کابوی الهام گرفته شده اند، استایل پاییزی را بی نهایت زیبا می کند و تو را به نقطه اصلی مهمانی تبدیل خواهد کرد! یادت باشد که رمز امسال، زیاده روی نکردن و رعایت تعادل است! با این مدل بوت، هرچه کلاسیک تر باشی، بیشتر به چشم خواهی آمد. 

نظر تو چیست؟ به کدام ترند ۲۰۱۹ بیش از همه علاقه مندی و دوست داری و آن را در استایل خیابانی پاییز به کار بگیری؟ شاید خوب باشد سری به منودلیار بزنی و در مورد ترندهای امسال و زمستان ۲۰۲۰ که به زودی خواهد آمد، کمی مطالعه کنی! 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

بهترین مدل بوت پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰

ترند استایل کلاسیک پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰

چند پیشنهاد برای استایل خیابانی آخر هفته پاییزی