زمان مطالعه : ۴ دقیقه

شاید به جرئت بتوان گفت بیش از ۹۰ درصد سیاست های دنیای مد و فشن مانند یک راز سر به مهر می داند که حالا حالا ها قرار نیست فاش یا بر ملا شود ولی با توجه به همان کم تر از ۱۰ درصدی که از ان اطلاع داریم، قرار است استایل های بومی و وینتج نقش تعیین کننده و البته پر رنگی در استایل های خیابانی و ترند های سال به ویژه بهار و تابستان ۲۰۱۹ میلادی بازی کند.
دختران فشنی فرقی نمی کند در نیویورک باشند یا پاریس یا تهران ولی ترجیح می دهند در فصل های گرم تر سال ۲۰۱۹ میلادی به سراغ استایل های روستایی، بومی یا وینتج بروند؛ ترند های آگلی (ugly) یک نمونه شاخص از این سری ترند ها به شمار می رود که پیراهن های گشاد پر چین، صندل های کلاسیک مدل توریستی و اسنیکرز های بد قواره چانگی از پر طرفدار ترین آیتم های آگلی شناخته می شوند.
از طرفی دیگر ترند های نوستالژیک و خاطره انگیز دهه های گذشته میلادی که به زمان ما برگشته اند تا در قرن ۲۱ و درست در سال ۲۰۱۹ میلادی بار دیگر درخشش و دوران طلایی خود را تکرار کنند.
بازگشت دوباره ترند های پر زرق و برق قدیمی مانند آیتم های نگین دار، صدف و مروارید و بافت های لمه، مخمل و براق از یک طرف و ورود ترند رنگ هایی مانند نود، خاکی و بژ و استایل هایی مانند وینتج که همگی مناسب ساده پوشان و طرفداران سبک مینیمال هستند، تنوع شگفت انگیزی را در بهار و تابستان امسال به وجود می آورد که فرقی نمی کند چه سنی داشته باشی یا چه سلیقه یا استایلی، باز هم می توانی سبک مورد نظر خودت را به کمک آیتم های ترندی تابستان پیش رو پیدا کنی.

پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش چرا که می خواهم دو استایل تابستانی کژوال را به تو معرفی کنم شاید این استایل ها، استایل مورد علاقه تو باشند.

استایل پیشنهادی شماره ۱: مینیمال و مردانه با ترند های آگلی و daddy

جالب است بدانی از میان ترند های آگلی فصل زمستان ۲۰۱۹ میلادی، یک سبک جدید زیبایی شناسی بیرون آمده است: مینیمال و به سبک مردانه که به لطف ترند های آگلی و کلاسیک و نوستالژیک daddy مربوط به دهه های گذشته میلادی؛ این استایل کاربردی و راحت بوده و برای استفاده کژوال و روزمره یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.
این استایل همچنین باب خانم هایی بوده که به استایل های مردانه علاقه دارند: ترکیبی از تی شرت های یقه دار ورزشی مردانه مانند تی شرت مدل Coffee برند Weekday، صندل های توریستی آگلی مانند صندل های مدل چانکی برند Teva و شلوارک ها یا شلوار های پیله دار نوستالژیک مدل بابا بزرگی چهل پیله خودمان مانند شلوارک پیله دار پارچه ای برند Arket.

استایل شماره ۲: به رنگ گل های بهاری در تابستان با رنگ های پاستلی

طبیعت شروع فصل های گرم سال را با شکوفه ها و گل های رنگارنگ و زیبای بهاری جشن می گیرد و از دل همین ها هم رنگ های زیبای پاستلی بیرون می آیند که از نظر من به شخصه یکی از بهترین گزینه ها برای تابستان پیش رو محسوب می شود که تلفیق آن ها با ترند های دهه ۷۰ میلادی مانند طرح پلنگی و لباس های طرح ورزشی یقه دار و جلو دکمه، استایل پیشنهادی شماره ۲ را برای تابستان فراهم می آورد: ترکیب کت مدل اندامی به رنگ پاستلی مانند کت مدل Sienna Burnt برند Roksanda به رنگ مرجانی که به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ نیز تعیین شده است با عینک آفتابی ترندی طرح خلبانی برند Joseph به نقش پلنگی و تی شرت جذب ورزشی طرح Polo برند JoosTricot به رنگ فیروزه ای ملایم

نظر تو در مورد این دو استایل خیابانی تابستانی چیست؟ کدام یک از آیتم های ترندی پیشنهاد شده در این مقاله را برای استایل شخصی خود می پسندی؟ نظرات و تجربیاتت را در مورد استایل تابستان با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

استایل تابستانی خود را در صفحه اینستاگرامت با #منودلیارمد منتشر کن؛ منودلیار بهترین را جایزه می دهد و به اشتراک می گذارد. فراموش نکن اگر صفحه ات خصوصی است پست را دایرکت کنی.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

۷ استایل کژوال پیشنهادی برای دورهمی های آخر هفته

به استقبال آخرین ماه فصل بهار با برترین ترندهای بهار ۲۰۱۹

بهترین ترند ها برای افرادی که اهل ریسک کردن نیستند