زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در این مقاله قصد دارم چند استایل خیابانی پاییزی را به تو معرفی کنم که از سلیقه دختران ایتالیایی در شهر میلان الهام گرفته شده اند. شهر میلان، مرکز مد و فشن در کشور ایتالیا است و بسیاری از برندهای مطرح جهان، در این شهر به دنیا آمده و رشد کرده اند؛ بنابراین ترندهایی که هر سال به دنیای فشن معرفی می شوند، تا حد زیادی به شهر میلان وابسته اند. دوست داری با چند ترند پاییزی آشنا شوی و بدانی که چطور باید استایل خیابانی چشمگیر و جذابی داشته باشی؟ با منودلیار در این مقاله همراه باش.

پیراهن های دکمه دار میداکسی که به استایل کژوال تعلق دارند، به همراه بوت پنجه گرد که ترند امسال است، انتخاب فوق العاده ای برای استایل خیابانی پاییزی است. رنگ های سبز زیتونی، خاکی، بژ، اخرایی و… امسال روی بورس هستند پس بهتر است پیراهن جذاب و راحت را از این رنگ انتخاب کنی. می توانی در روزهای سرد، از یک کت کوتاه مشکی به همراه این استایل استفاده کنی.

پیراهن ها در استایل پاییزی امسال نقش مهمی به عهده دارند. یک پیراهن میدی با طرح چهارخانه، همان چیزی است که استایل خیابانی پاییزی تو را به بهترین نحو ترندی خواهد کرد. طرح چهارخانه امسال زیاد دیده خواهد شد پس از استفاده از آن دریغ نکن. این مدل پیراهن، با آستین های سه ربع و یقه مردانه، در عین سادگی، بسیار کلاسیک است.

یک بلیزر مشکی ساده با آستین های بالا زده شده به همراه شلوار جین سرمه ای تیره و کفش های نوک تیز، برای استایل خیابانی نیمه رسمی بسیار مناسب است. در استایل ایران هم این مدل بلیزر می تواند جایگاه فوق العاده ای داشته باشد. همانطور که می بینی جذابیت گاهی در سادگی است. نیازی نیست همیشه با جدیدترین ترندها پیش بروی. گاهی بهترین کار این است که کمد لباس هایت را به خوبی بشناسی و آیتم های آن را به مدل های تازه ای با هم ترکیب کنی.

ترکیب دامن مینی با بوت سفید بلند و یک شومیز سفید، ایده ای کلاسیک و بسیار جذاب است که به همراه کت طرح دار، تکمیل خواهد شد. بهترین کار این است که به همراه بوت سفید، به سراغ رنگ های روشن بروی و برای استایل خیابانی پاییز امسال، دل به رنگ های سفید و کرم و بژ بدهی.

ایده پوشیدن جوراب های مخمل به همراه کفش ورنی، استایل پاییزی تو را جذاب تر از همیشه نشان می دهد. پارچه مخمل در عین حال که گرم و نرم است، با فصل پاییز تطابق زیادی دارد. به ویژه اگر رنگ آن قرمز باشد. همانطور که می بینی روی این جوراب ها، دور مچ پا زنجیر بسته شده که مثل مچ بند شده است. این هم ترند تازه امسال اسات که دختران ایتالیایی به ما معرفی می کنند!

همانطور که گفتم، استایل کردن با بلیزر مشکی ساده که آیتم بسیار جذاب و کلاسیکی است، هیچ وقت از مد نمی افتد. این مدل بلیزر برای فصل پاییز هم انتخاب بسیار خوبی است که می توانی آن را با شلوار چرم مشکی ست کنی.

ترکیب یک کت کرم رنگ کلاسیک و ساده با شلوار مشکی و کیف مشکی، بهترین و راحت ترین و امن ترین انتخاب برای استایل خیابانی پاییزی است که دختران ایتالیایی شهر میلان به تو معرفی می کنند. ترکیب رنگ های خنثی هیچ وقت از مد نمی افتد به ویژه اگر به ترکیب آرمانی رنگ های سفید و مشکی نزدیک باشد. مطمئنم که تو هم این مدل کت را در کمد لباس هایت داری!

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

استایل پاییزی با بهترین ترندهای ۲۰۱۹

چند پیشنهاد برای استایل خیابانی آخر هفته پاییزی

معرفی ترند پاییز و زمستان ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ به پیشنهاد برند مانگو