زمان مطالعه : ۴ دقیقه

خب امروز با نکاتی مفید برای آقایان آمده ام.

خانم‌ها به همان اندازه که در انتخاب لباس و لوازم جانبی گزینه های متنوعی دارند، مطالبی که راجع بهشان نوشته می‌شود هم بیش‌تر است و شاید دلیل آن هم همین قدرت مانور بالا باشد.

امروز به همراه دیوید گندی (مدل معروف بریتانیایی) آمده‌ام تا آقایان هم از غافله خوش پوشی عقب نمانند به خصوص در مراسم های مهمی چون عروسی.

اگر دنیای مد کمی برایت جذاب باشد احتمالاً دیوید گندی را می‌شناسی، البته خانم ها بیش تر شاید.

دیوید جیمز گندی به تاریخ شمسی متولد ۳۰ بهمن ۱۳۵۸ است. در ۲۱ سالگی بعد از برنده شدن در یک مسابقه تلویزیونی وارد حرفه مادلینگ شد. او دارای بدنی عضلانی و قد ۱۹۱ است. یکی از دلایل محبوبیت اش نیز همین بود، زیرا در آن زمان مدل‌ها اندامی لاغر داشتند و بدن عضلانی گندی توانست توجه طراحان مد را به خود جلب کند؛ او بعد از مدتی سفیر برند دولچه گابانا شد.

او در سال ۲۰۱۴ توسط مجله ووگ دومین مانکن در همه دوره‌های مادلینگ شناخته شد و چند بار هم در لیست پر درآمدترین مدل‌های مرد جهان قرار گرفت.

فعالیت گندی فراتر از عرصه مادلینگ بود، به عنوان مثال او برای برند معروف ام اند اس (ماکرز اند اسپنسر) لباس زیر، لباس شنا و رویه‌های بلند لباس طراحی کرد که جزء پرفروش‌ترین خط تولید این برند شد.

او در مصاحبه‌ای در ارتباط با همین برند، پیشنهادهایی در ارتباط با لباس رسمی آقایان برای مراسم‌های عروسی در تابستان امسال ارائه داد.

“به نظر من اصولاً پیدا کردن استایل مناسب تابستان برای آقایان سخت است. خانم‌ها انتخاب بسیار گسترده تری دارند هم در مورد لباس هم انتخاب اکسسوری. چیزی که من همیشه به آقایان می گویم این است که: از سرمایه گذاری روی یک دست کت و شلوار مورنینگ (لباسی رسمی برای مراسم روز که جلوی کت کوتاه است و پشت آن بلند، این کت همراه یک شلوار رسمی پوشیده می‌شود) غافل نشوید. روی کت و شلوارتان، انتخاب اکسسوری همه و همه می‌توانید سرمایه گذاری کنید.”

. ما می‌توانیم از یک کت و شلوار تاکسی دو سفید رنگ استفاده کنیم، گزینه ای که توصیفی زیبا و کامل از ظاهر ما را به همراه دارد بدون آنکه حرفی بزند.

. او درباره استایل رو به رو می‌گوید: من فکر نمی‌کنم این پوشش مناسبی برای عروسی باشد، به نظر من این گزینه‌ای عالی برای انتخاب کردن است به خصوص آن کفش‌های قهوه‌ای رنگ که مورد علاقه من است اما نه برای عروسی.

. استایل بعدی یک دست کت و شلوار آبی روشن جلیقه دار با پارچه‌ای نسبتاً خنک، پیراهن مردانه سفید، کفش راحتی (کژوال) خاکی رنگ و یک کراوات سرمه‌ای تیره است.

دیوید درباره آن می‌گوید: این استایل صرفاً برای عروسی نیست، صرفاً متعلق به یک استایل کاری هم نیست، تو می‌توانی این ست را با المان‌های مختلف در هر جایی استفاده کنی.

. استایل بعدی که می‌بینیم به همراه یک پولوشرت سرمه‌ای است.

دیوید گندی می‌گوید: “اگر این پوشش به درستی با ست خودش پوشیده نشود، زیبایی آن را از بین می‌برد.”

. در این تصویر استایلی متفاوت را می‌بینیم:

او نظری در این باره ندارد فقط می‌گوید چیزی که ما به خاطر آن تلاش می‌کنیم تا با این استایل به نظر برسیم، علاقه به دوخت‌های سنتی و سبک‌های پیشین است.

. آخرین ست یک کت تابستانه خنک با راه‌های آبی کم رنگ و سفید است که به همراه تی شرت سفید رنگ، شلوار دوبل پاکتی تیره و کالج عسلی پوشیده شده است.

گندی می‌گوید که عاشق این ترکیب است. به خصوص آن پارچه راه راه نخی با الیاف طبیعی که می‌توانی خنکی را اطراف پوستت احساس کنی. به نظر دیوید آن تی شرت اندامی سفید رنگ به خوبی کنار این استایل نشسته است.

و در آخر اشاره می‌کند که تمامی این آیتم‌ها در وب سایت برند ام اند اس برای فروش هستند.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

تابستان را با چه عطری سپری کنیم؟

بازارچه خیریه تعالی راه نیکی و مهر (ترنم)

بهترین اکسسوری های هفته مد لندن (پاییز ۲۰۱۸)