زمان مطالعه : ۴ دقیقه

مراسم مت گالا سال ۲۰۱۹ میلادی هم به رسم هر سال در شهر نیویورک برگزار شد. تم مراسم Met Gala امسال همان طور که پیش تر در مقاله “مت گالا و هر آنچه که باید در مورد قوانین آن بدانیمنودلیار گفته شد، تم مراسم مت گالا ۲۰۱۹ “Camp: Notes on Fashion” به معنای “اردوگاه هنر اغراق: یادداشت هایی بر فشن” است. این تم الهام گرفته از یک مقاله با نام “notes on camp” است که توسط سوزان سونتاگ در سال ۱۹۶۴ نوشته شده است.
وقتی به مراسم فرش قرمز مت گالا ۲۰۱۹ به دقت نگاه کنی، متوجه جزئیات و اکسسوری های جذاب و خیره کننده ای می شوی که ستاره ها و سلبریتی هایی که در این مراسم شرکت کرده اند با توجه به تم جالب امسال، به کار برده اند تا استایل خود را از چشمگیر هم چشمگیر کنند.

در این مقاله می خواهم به بررسی چند نمونه از جذاب ترین اکسسوری های استفاده شده در مراسم مت گالا ۲۰۱۹ میلادی بپردازم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش.

Lupita با تم آفریقا

Lupita Nyong’o برای این مراسم از المان ها، سمبل ها و البته رنگ های شاد و براق آفریقایی ایده گرفته است. یقه و آستین های توری رنگارنگ و زیبای پیراهن او اولین موردی بود که در استایل او به چشم می آمد که به زیبایی با کیف توری ست، آرایش چشم صورتی اکلیلی، اکسسوری های مو طلایی رنگ نمادین و دستبند ها و انگشتر های شاخص نگین دار او هماهنگ شده بود.

Solange با تم پوست ماری

Solange تم استایل خود برای مراسم مت گالا را با مار پیتون خود هماهنگ کرده بود؛ پیتونی که در مراسم شرکت نکرد ولی نقش آن بر روی جامپسویت، بوت های بالای زانو پاشنه بلند و حتی انگشتان او هم خودنمایی می کرد.

Lili با تم لباس عروس Priscilla Presley

Lily Collins در مراسم مت گالا امسال خود را شبیه Priscilla Presley، هنرپیشه پیشکسوت آمریکایی، در مراسم ازدواجش کرده بود با استفاده از تل ابر دوزی شده سفید و مو های پوش داده شده به سبک دهه های گذشته میلادی که با گل های کوچک سفید و سبز تزیین شده بود و با پیراهن چین دار سفید و آرایش چشم کلاسیک جذابش، واقعاً زیبا در مراسم فرش قرمز ظاهر شد.

Kacey با تم باربی

Kacey Musgraves خود را به صورت یک باربی صورتی پوش با کفش های پاشنه بلند نقره ای متالیک، پیراهن چرمی صورتی بلند، رو پوش خز صورتی، عینک آفتابی گربه ای صورتی و البته کیف سشوار مانند صورتی رنگی در آورده بود که با مو های بلوند و آرایش شده به سبک باربی جای هیچ صحبتی را نگذاشته بود.

کلاه عجیب و غریب cara

کلاه عجیب و غریب Cara’s Pride با آن چشم ها، دندان های مصنوعی، موز ها و نیمرو هایی که هر کدام به یک سو آویزان بودند، اولین چیزی بود که با ورود او خودنمایی می کرد که با لباس راه راه رنگارنگ، آرایش صورت عجیب و البته عصای رنگ وارنگ اکلیلی او به خوبی ست شده بود.

Ashley با دم اسبی غرق در اکسسوری های مو

Ashley Graham یکی از اولین کسانی بود که در مراسم فرش قرمز مت گالا ۲۰۱۹ شرکت کرد؛ او مو های خود را به صورت دم اسبی آرایش کرده و با انواع اکسسوری و گیره های براق و سرشار از نگین گوچی در واقع مو هایش را غرق کرده بود که با کت قرمز و سبز گوچی و جوراب شلواری و دستکش ست هم به رنگ بدن و نوشته های سفید رنگ هماهنگ شد.

Zendaya با تم سیندرلا

Zendaya با پیراهن آبی رنگ سیندرلایی Tommy Hilfiger که به زیبایی روشن و درخشان می شد، آرایش چشم و تل ابری که هر دو به رنگ آبی انتخاب شده بود و البته کیف دستی نقره ای اکلیلی خود به سبک کالسکه کدو حلوایی سیندرلا، به معنای درست کلمه سیندرلا مراسم مت گالا امسال بود.

گردنبند چارم Elle

Elle Fanning گردنبند مدل Charm اورسایز و عجیب و غریب خود را با شلوار و نیمه تنه مرجانی رنگ خود با آن آستین های حریر پلیسه مدل کیمونو هماهنگ گرده بود و به لطف طراحی ناخن منحصر به فردش برنده بهترین مانیکور این مراسم شد.

نظر تو در مورد مراسم مت گالا امسال به ویژه اکسسوری های آن چیست؟ اکسسوری کدام سلبریتی یا ستاره بیش تر می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می دهد:

با ۸ ترند تابستان ۲۰۱۹ به استقبال فصل جدید برویم

پا بند تابستان ۲۰۱۹ خود را از میان این اکسسوری های ترندی انتخاب کن

ترند های اکسسوری و جواهرات عروس در بهار و تابستان ۲۰۱۹