زمان مطالعه : ۳ دقیقه

با به پایان رسیدن تعطیلات نوروز و متعادل شدن آب و هوا کم کم زمان آن فرا رسیده که فکری به حال کمد لباس هایت بکنی؛ لباس گرم ضخیم دیگر جایگاهی در کمدت ندارند و بهتر است جای خود را به لباس های سبک تر مناسب بهار بدهند ولی همیشه مرتب کردن کمد برای فصل جدید آسان نیست و نیاز به ایده و البته راهنمایی دارد.
نگران این قضیه نباش چرا که در این مقاله می خواهم آیتم های پیشنهادی جنیفر رد (Jennifer Rade) را برای بهار ۲۰۱۹ با تو در میان بگذارم؛ جنیفر رد استایلیست شخصی ستاره های درجه یک هالیوود از جمله آنجلیا جولی، جنیفر لاو و رومر ویلیز است.

کنجکاو نشدی این استایلیست معروف چه آیتم هایی را برای فصل پیش رو به تو پیشنهاد می کند؟ اگر پاسخت یک بله بزرگ است پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا ایده هایی کاربردی از جنیفر رد را به تو بگویم.

شلوار های جین مدل مام استایل

همان طور که پیش تر هم در مقاله های قبلی منودلیار گفتیم، در سال ۲۰۱۹ شلوار های جین چسبان یا اسکینی جایگاه خود را به مدل های متنوع تری داده اند و در این میان شاهد درخشش دوباره شلوار های مام استایل جین در طرح ها و رنگ های متنوع خواهی بود.

گوشواره های حلقه ای طلایی رنگ

اکسسوری های طلایی رنگ به ویژه گوشواره های حلقه ای از جمله ترند های نوستالژیکی محسوب می شود که برای هر استایل بهاره ای مناسب است؛ فرقی نمی کند اهل چه نوع استایل کردن باشی در همه حال گوشواره های حلقه ای طلایی می توانند حضوری پر رنگ برای تو داشته باشند چرا که به خوبی با هر تیپی ست می شوند.

کت های سبک

جنیفر رد می گوید که عاشق استایل کردن کت ها در بهار است که با یک پیراهن گلدار ترندی یا شلوار جین بی نظیر می شود. او به ویژه بافت های سبک وزن و خنک این مدل کت ها را به رنگ های ملایم و لایف استایلی می پسندد چرا که چه در استایل های روزانه و چه شبانه بهار ۲۰۱۹ می تواند بسیار کاربردی باشند.

کیف های رنگی

کیف های رنگی متنوع و گوناگونی وجود دارند که می تواند به استایل تو در بهار ۲۰۱۹ رنگ و بوی بهاری بدهد. به کمک این کیف های زیبا می توانی رنگ های شاد را به روشی متفاوت وارد تیپ های روزانه خودت بکنی و در بهار ۲۰۱۹ از آن ها لذت ببری.

پیراهن های مدل مردانه راه راه

پیراهن های مدل مردانه با طرح های راه راه یکی از آن آیتم های بهاری است که فکر نکنم حالا حالا ها تکراری شود. یک آیتم کاربردی و در عین حال راحت و شیک که می تواند نقش اساسی در استایل کژوال و روزمره ات در بهار ۲۰۱۹ ایفا کند به ویژه وقتی آستین های آن را کمی بالا بزنی و دکمه های ابتدایی آن را باز بگذاری.

صندل های چرمی مدل natural

فصل بهار با خود نوید درخشش دوباره صندل ها را می دهد. با گرم تر شدن هوا به چند مدل صندل زیبا و راحت برای استایل های روزانه ات نیاز پیدا می کنی که جایگاه آن ها در کمد لباس هایت محفوظ است؛ یکی از این صندل های پیشنهادی از نظر جنیفر رد صندل های بند بندی چرمی مدل natural هستند که در عین راحتی و سادگی بسیار شیک بوده و به راحتی با هر استایلی هماهنگ می شود.

تو کدام یک از این آیتم های پیشنهادی را برای بهار ۲۰۱۹ می پسندی؟ نظراتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

یقه مربعی؛ ترند مدل یقه در آیتم های بالا تنه

۷ پیشنهاد برای استایل خیابانی در یک هفته بهاری

ترند های کفش ۲۰۱۹ که به لوفر های پشت باز پایان می دهند