زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بررسی ترندهایی که هر روز به دنیای مد و فشن معرفی می شوند جالب و سرگرم کننده است. برخی از آن ها به درد استایل روزانه ما نمی خورند و مخاطبان خاص خودشان را دارند؛ اما می توانیم از برخی جزئیات آن ها ایده بگیریم و کمی خوشتیپ تر و ترندی تر به نظر برسیم. دراین مقاله ۷ ترند جالب و جدید استایل زمستانی که از هفته مد نیویورک ۲۰۱۹/۲۰۲۰ بیرون آمده اند را با هم بررسی می کنیم.

کت های آبنباتی:

رنگ های آبنباتی مثل صورتی، در میان ترندهای جدید کت زمستانی دیده می شوند و بسیار خیره کننده هستند. ترکیب یک کت اورسایز با رنگ های آبنباتی، استایل زمستانی را جذاب تر می کند. 

خزهای رنگی:

خز ها در ترند جدید استایل زمستانی رنگ هایی غیر خنثی دارند و قسمت سر آستین و یقه کت ها را می پوشانند. این رنگ های جلوه گر و زیبا، به کت های زمستانی نمای تازه ای می دهند. 

طیف رنگ های قهوه ای و بژ:

استایل روزانه مونوکروم بسیار محبوب و البته شیک است که در هفته مد نیویورک هم زیاد دیده شد. در میان ترندهای سال ۲۰۱۹ و همینطور استایل زمستانی سالی که پیش رو داریم، حضور این رنگ ها را بسیار می بینیم.

کت و شلوار:

یکی از اجزاء مهم و کاربردی کمد هر خانمی، کت شلوار ها هستند که می توان از آن ها در زمستان هم استفاده کرد. کت شلوارها در انواع طرح ها و رنگ ها در هفته مد نیویورک دیده شدند و قرار است امسال خوش بدرخشند. ترکیب آن ها با یک جفت بوت زیبا، یک کت اورسایز و همینطور شال گردن، بسیار چشم نواز است. 

رنگ آبی آسمانی:

رنگ های پودری و پاستلی سال گذشته همه گیر شده بودند؛ اما از میان آن ها، رنگ آبی آسمانی جایگاه خودش را در استایل زمستانی حفظ کرده و همچنان محبوب است. 

تای دای:

تای دای طرح جذابی است که ریشه در سلیقه و مد هیپی ها دارد و به یکی از مهم ترین ترندها در استایل زمستانی و بهاره سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. این طرح بسیار مدرن و شیک به نظر می رسد.