زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ترندهای برتر دنیای مد و فشن، آرایش و زیبایی هر ساله در جریان فشن شو ها و هفته های مد به جهان معرفی می شوند و طرفداران دنیای مد بر اساس این مدل های جدید و سلیقه برندهای مورد علاقه خود، برای رسیدن فصل های تازه و استایل کردن متناسب با آن ها آماده می شوند. دوست داری بدانی بهترین ترندهای اکسسوری مو سال ۲۰۲۰ چه هستند؟ در سال ۲۰۱۹ انواع کلیپس های دوتایی، تل و هدبند، گل سرهای تق تقی و… روی بورس بودند! در سال جدید باید منتظر چه اکسسوری مو یی باشیم؟

همانطور که می بینی موهای مرتب و صاف ترند سال ۲۰۲۰ خواهد بود و برای جمع کردن این موها از گل سرها و کلیپس های ساده خطی استفاده می شود که در عین سادگی، جلوه فروق العاده ای دارندو در این مدل اکسسوری مو، موها بین دهانه گل سر جمع می شوند.

در سال ۲۰۲۰ هم کلیپس های مرواریدی و درخشان به عنوان اکسسوری مو همراه ما خواهند بود؛ البته این تزئینات جلوه گر تر می شوند و با گردنبند، گوشواره و سایر زیورآلات مرواریدی ترکیب می شوند.

بر اساس هفته مد پاریس و آنچه که برند Dries Van Noten در فشن شو خود ارائه داد، استفاده از پرهای بزرگ و بلند با رنگ های سفید، مشکی و طلایی به عنوان اکسسوری مو در سال ۲۰۲۰ رایج خواهد شد.

این مدل اکسسوری مو در عین اینکه بسیار جالب است، تفاوت های فوق العاده ای با مدل های قدیمی دارد. انتهای موها با نوعی بافت مکرومه مانند بافته شده و این بافت مثل یک وسیله تزئینی از روی سینه رد شده است و به بخشی از لباس تبدیل شده است! به نظر تو این ایده جذاب نیست؟ اینده این اکسسوری مو از هفته مد لندن آمده است.

همانطور که گفتم، موهای صاف و مرتب و آب شونه کرده ترند مدل مو سال ۲۰۲۰ هستند که با اکسسوری مو مجلل و کلیپس های براق و جلوه گر تکمیل می شوند. بهتر است در کنار این اکسسوری مو از گوشواره های براق و جذاب هم استفاده کنی که همه چیز در بهترین حالت خود به نظر برسد.

در هفته مد نیویورک، برند Brandon Maxwell در فشن شو خود از روسری ها و سربندهای یکدست به عنوان اکسسوری مو استفاده کرد که به نظر می رسد ادامه راه همان هدبندهای سال گذشته باشند و برای استایل خیابانی ایران هم بسیار مناسب به نظر می رسند.

در هفته مد نیویورک نوعی مدل مو شبیه به تسمه چرمی بافته شده معرفی شد که بسیار جذاب بود. این مدل نوعی دم اسبی است که پیچیده شده و ظاهر چرمی پیدا کرده است. این مدل مو جذاب با گوشواره های حلقه ای طلایی تکمیل می شود.

استفاده از ردیف مروارید ها به عنوان اکسسوری مو در سال ۲۰۲۰ جلوه و محبوبیت زیادی خواهد داشت. موهای ساده و صاف و مرتب، با رشته های مروارید سفید و درخشان ترکیب می شوند و این مرواریدها مثل تاج سر را می پوشانند.

کج کردن و حالت دادن جلوی موها به سمت بالا و سپس کناره سر، یکی از ترندهای جذاب سال ۲۰۲۰ در زمینه مدل مو خواهد بود که با گوشواره های بزرگ و گردنبند جلوه گر تکمیل می شود. این مدل مو که در هفته مد نیویورک دیده شد، در سلیقه دهه ۸۰ میلادی ریشه دارد.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

نگاهی به ترند آرایش و زیبایی در هفته مد پاریس

ترند آرایش و زیبایی سال ۲۰۲۰ بر اساس هفته مد نیویورک

مروری بر استایل خیابانی هفته مد لندن بهار ۲۰۲۰