زمان مطالعه : ۳ دقیقه

جدیدترین ترندهای آرایش چشم، همین چند وقت پیش از طرف برندهای جیامباتیستا والی Giambattista Valli  و اچ اند ام H & M در هفته مد سالانه بهار و تابستان ارائه شدند. این آرایش های دوست داشتنی و چشم گیر، پر از زرق و برق هستند و علاوه بر این که بر چشم ها تأکید می کنند، می توانند کل استایل را درخشان تر کنند. در این مدل های آرایش چشم می توانی از انواع اکلیل، پولک، ستاره، پودرهای براق و درخشان و خلاصه مواد آرایشی متالیک استفاده کنی. بهترین کار این است که در صورت استفاده از این نوع خاص آرایش چشم، باقی آرایش صورت را ساده و مینیمال در نظر بگیری. آماده ای این آرایش های فوق العاده را با هم بشناسیم؟

ابروهای درخشان و براق:

در این مدل آرایش چشم و ابرو، تمام صورت ساده است و این ابروها هستند که می درخشند! برای تمام خط ابروها از نگین های براق استفاده شده است که چشم ها را هم درخشان نشان می دهد. می توانی از انواع نگین های نقره ای یا بنفش برای این مدل آرایش استفاده کنی. 

جلوه ستاره ها:

می توانی از برچسب های ستاره ای یا پولک های فرم دار برای پوشاندن ابروها و خط پلک ها در این مدل آرایش چشم استفاده کنی. همانطور که می بینی حرکت رو به بالا این مدل آرایش، چشم ها را هم به سمت بالا می کشاند و رنگ آبی این ستاره ها، جلوه آسمانی آن ها را بیشتر می کند. 

اگر طرفدار طرح های دیگر هستی هم می توانی از برچسب هایی با طرح و رنگ دیگر برای این کار استفاده کنی. به عنوان مثال قلب های قرمز یا نگین های صورتی، انتخاب خوبی برای این مدل آرایش هستند. با این کار هم خط چشم کشیده ای و هم ابروها را فرم داده ای. 

چشم های درخشان:

در این مدل آرایش چشم تمام محدوده دور چشم ها از بالا و پایین با پودر براق و اکلیل های درخشان پوشانده می شود. مثل یک دایره که خودنمایی می کند و می درخشد. می توانی از رنگ های نقره ای، طلایی، آبی یا صورتی براق برای این مدل آرایش استفاده کنی.

یادت باشد که رمز استفاده از این مدل آرایش چشم، سادگی قسمت های دیگر چهره است. نباید به همراه این مدل آرایش های پر زرق و برق و چشم گیر، از خط چشم یا ریمل یا رژ لب استفاده کنی. رژ گونه را کنار بگذار و به همراه این نگین ها یا اکلیل ها، به سراغ یک استایل مینیمال برو. اگر موهای تو هم مدل ساده ای داشته باشند، چه بهتر! همانطور که در این مدل ها دیدیم، موها همه ساده بودند. یا فرق وسط باز شده بود و موها از دو طرف به سادگی قرار گرفته بودند، یا کل موها تراشیده شده بود و تمام جلوه صورت، به عهده همین زرق و برق ها بود. در بعضی از مدل ها حتی ابروها هم تراشیده شده اند و این همان آرایش چشم است که خودنمایی می کند. این مدل آرایش چشم، ترند سال ۲۰۲۰ خواهد بود که می توانی با توجه به سلیقه خود و رنگ ها و مدل استایل کردن، از آن ها استفاده کنی. یادت باشد اگر با این مدل ها استایل کردی و آرایش چشم های جذاب و متالیک را به کار گرفتی، نتیجه را به منودلیار هم بگویی! 

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

ترندی ترین آرایش چشم سال ۲۰۱۹

رمز و رازهای آرایش چشم ها

آرایش چشم مناسب برای افراد عینکی