زمان مطالعه : ۳ دقیقه

در مقاله های پیش در مورد راهکار هایی با هم صحبت کردیم که مشاور زیبایی کندال جنر و ستاره های دیگری مانند بلا حدید مری فیلیپس (Mary Philips) با تو در میان گذاشت؛ راهکار هایی که در مقاله پیش به تو ارائه شد، مربوط به آرایش پوست صورت و نحو زدن کرم پودر، هایلایتر و کانتور می شد ولی در این مقاله می خواهم ترفند های آرایشی بیش تری از مری فیلیپس را به تو معرفی کنم پس با منودلیار تا پایان این مقاله همراه باش تا متوجه شوی ارایش به روش کندال جنر چگونه است.

مداد لب را جایگزین رژ لب کن

مری فیلیپس تمایل شدیدی به حذف رژ لب های سنگین و یکدست به ویژه از نوع مات آن ها و انتخاب جایگزینی ملایم تر و سبک تر برای رژ لب ها دارد. فیلیپس پیشنهاد می کند به جای رژ لب از پالت ها و مداد لب هایی به رنگ های نود و آلبالویی ملایم، استفاده کنی سپس به کمک انگشتانت آن را  محو و پخش کن تا بافت لبت را نرم و لطیف نگه دارد. در آخر کمی بالم لب را بر روی لب بالایی خود بزن.

فقط از یک رنگ سایه چشم استفاده کن

اگر می خواهی ظاهری جوان، شاداب و طبیعی داشته باشی، بهتر است استفاده از سایه های چشم رنگارنگ را کنار بگذاری. مری پیشنهاد می کند از یک سایه چشم قهوه ای گرم برای پوشش دادن پلک هایت استفاده کنی و کمی از آن را هم به زیر چشم هایت درست زیر پلک پایین بزنی چرا که با این ترفند به راحتی می توانی پف چشم ها را از بین برده و را از شر سایه های چشم گوناگون خلاص شوی.

مقدار استفاده از ریمل را به حداقل برسان

اگر می خواهی ظاهر طبیعی و زیبای چهره خود را حتی بعد از آرایش هم حفظ کنی، بهتر است مژه های پلک پایین چشم هایت را ریمل نزنی به جای آن تمام تمرکز خودت را روی مژه های پلک بالا بگذار؛ حداقل دو بار مژه های هر چشم را ریمل بزن به ویژه مژه های گوشه بیرونی چشم تا مژه هایت بلند تر و حالت دار تر دیده شود.

از رژگونه مناسب استفاده کن

مری فیلیپس پیشنهاد می کند به جای استفاده از رژگونه، از برنز کننده های پوست استفاده کنی تا ظاهری طبیعی تر داشته باشد. نیازی نیست برنز کننده را به همه قسمت های پوستت بزنی بلکه تنها روی قسمت هایی از پوست خود تمرکز کن که خورشید به طور طبیعی روی آن می تابد مانند روی بینی، استخوان های گونه و زیر خط رویش مو های سر.

کندال جنر مدل ۲۳ ساله آمریکایی بوده که در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ میلادی پشت سر هم به عنوان پر درآمد ترین مدل جهان لقب گرفت. چهره طبیعی و زیبای کندال همیشه مورد توجه همگان بوده است به همین دلیل پیش بینی می شود برند آرایشی هم که جنر می خواهد راه اندازی کند، پر فروش و پر طرفدار شود چرا که قرار است اولین لاین این برند نیز با محصولات مراقبت از پوست باشد.

نظرت در مورد راهکار ها و ترفند های آرایشی مری فیلیپس که در این مقاله به تو معرفی کردم چیست؟ تو از چه ترفند هایی برای آرایش روزانه خود استفاده می کنی؟ نظرات و تجربیاتت را با من و سایر دوستان منودلیاری ات در این باره در زیر این مقاله در میان بگذار.

منودلیار مقاله های زیر را به تو پیشنهاد می کند:

همه چیز درباره مگان مارکل؛ بازیگر سابق، دوشس ساسکس

جنیفر لارنس نامزدی خود را در لباس عروسی شگفت انگیز جشن گرفت

از نظر متخصص تغذیه سلبریتی ها: برای داشتن پوست شفاف چه خوراکی هایی میل کنی